Presunúť na hlavný obsah

Peter Sagan ukázal svojho 3,5-ročného syna: Roztomilý Marlon vzbudil pozornosť celého sveta

Slovenské celebrity

Trojnásobný majster sveta Peter Sagan urobil výnimku a ukázal sa počas ceremónie so svojím synom. Marlon sa tak stal stredobodom pozornosti rovnako ako jeho otec.

Slovenský cyklista Peter Sagan získal cyklámenový dres za víťazstvo v bodovacej súťaži na Giro d'Italia. Nebol však sám a so svojim synom Marlonom, ktorý mal na sebe rovnaký dres, boli stredobodom pozornosti celého sveta. Fanúšikovia neskrývali nadšenie z pohľadu na fenomenálneho cyklistu a jeho mini kópiu. Marlona nedávno naučil bicyklovať a zdá sa, že svet okolo jeho otca sa mu veľmi páči. 

Čítajte tiež: Najsexi hokejisti na MS: Ako vyzerajú slovenskí reprezentanti v súkromí bez dresu a aké ženy majú po boku?

Odmalička ho vedie k športu

Peter si svoje súkromie stráži a v Monaku, kde žije, ľudia vyhľadávajú pokoj od mediálneho honu. Marlona odmalička vedie k aktívnemu životnému štýlu a športu. Obaja jeho rodičia, Katarína aj Peter majú k športu blízko a to sa odráža aj na ich výchove. Peter len nedávno natočil prvé momenty z jazdy na bicykli Marlona, vtedy ešte zo zadu. 

Počas slávnostného ceremoniálu v Miláne však urobil výnimku a s Marlonom, z ktorého je dnes veľký fešák, sa postavil priamo pred zraky celého sveta

Nenechajte si ujsť: Peter Sagan v úlohe pyšného otca: 2,5-ročný Marlon na bicykli vám roztopí srdce

„Som veľmi šťastný a hrdý na to, že môžem vystúpiť na pódium v Miláne v cyklámenovom drese na Giro d'Italia. Bol to môj sen už mnoho rokov a som nadšený, že sa to dnes splnilo. Chcem sa poďakovať organizátorom pretekov, neuveriteľným talianskym fanúšikom, ktorí sa vrátili na cesty a povzbudzovali nás a všetkých mojich tímových kolegov za ich prácu počas týchto troch náročných týždňov na pretekoch,“ neskrýval dojmy Peter Sagan.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe