Presunúť na hlavný obsah

Jej šperky si zamilovala aj Hailey Bieber: Zuzana Spustová žne svojimi unikátnymi šperkami jeden úspech za druhým

Slovenské celebrity

Slovenka, ktorá sa rozhodla skočiť do neznáma a plniť si svoje sny je jasným dôkazom toho, že občas sa oplatí riskovať. Trojnásobná mama, podnikateľka Zuzana Spustová tvorí fenomenálne šperky, ktoré si zamilovala aj Hailey Bieber.

Hoci ju na začiatku sprevádzala neistota, nebála sa skočiť do neznáma a jej šperky sú dnes fenoménom

Sympatická Slovenka, žijúca v Osle, trojnásobná mama a kreatívna podnikateľka Zuzana Spustová je už vo svete pojem. Kým dlhé roky fungovala pod vlastnou značkou Neva Oslo, aktuálne prešala re - brandingom a vystupuje pod svojim menom SPUSTOVA. Tvorí šperky, ktoré sú skutočne výnimočné a jedinečné. Celkovo jej vnímanie sveta, krásy a života je viac ako inšpiratívne. 

Zuzana začala svoju tvorbu jednoduchými písmenkami na japonskom hodvábe a jemnej retiazke. Netrvalo dlho a tieto náramky sa začali objavovať na rukách známych mám a ratolestí po celom svete.

My sa vôbec nedivíme, keďže už pri prvom pohľade na tieto kúsky, vidieť mimoriadne precíznu prácu a zároveň to vyvoláva okamžitý wau efekt. Zuzana je detailistka a šperky sú balené akoby v hrkálke a v bavlnenom vrecúšku, ktoré je postriekané detským parfumom. Vďaka tomu balíček nielen príjemne šuští, ale aj krásne vonia. 

Postupne tvorbu rozšírila o unikátne prstene, ktoré sú predurčené stať sa generačným klenotom. V Zuzane sa nezaprie zmysel pre krásno a cítiť to pri každom kúsku, ktorý sa nachádza v jej kolekcii. Práve prstene z kolekcie Audace, zaujali aj Hailey Bieber. 

 

"Bola takmer polnoc, keď som pracovala na rebrandingu v letnom dome a dostala objednávku od Hailey Bieber, ktorá si kúpila niekoľko kúskov prsteňov Audace. Začala som kričať, tancovať a zobudila som všetky tri deti a manžela.“

Ide o kúsky z ružového zlata, ktoré majú posilniť sebavedomie mužov a žien. A už teraz je jasné, že portólio známych krások, ktoré sa určite u manželky známeho speváka Justina Biebera, týmito výnimočnými kúskami inšpirujú porastie. 

 

No a Hailey vraj známu Slovenku poprosila aj o ďalšie kúsky, tentokrát zo žltého zlata. Zuzana začínala pri samotnej tvorbe úplne od nuly a je teda jasným dôkazom toho, že keď veríte sama sebe a vkladáte do vecí odhodlanie, skrátka to musí vyjsť.  

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe