Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Klementina Tomrecaj otvorila štýlový showroom: Nechýbala Dominika Cibulková či Natália Selveková

Slovenské celebrity

Módna návrhárka Klementina Tomrecaj predstavila svoj nový showrooom značky The Klementine. Prezentáciu si nenechali ujsť jej blízki, kolegovia z brandže či známi.

Módna návrhárka Klementina Tomrecaj, ktorá stojí za značkou The Klementine, sa v oblasti módy pohybuje už niekoľko rokov. Súčasťou prezentácie showroomu bol aj slovenský umelec Martin Lukáč. Hosťom večera bola aj  Zuzana Svatík, ktorá vyhrala Národnú cenu za dizajn v kategórii „Nový zjav“. Showroom The Klementine zdobia jej vázy. Večerom sprevádzala moderátorka Becca, ktorá mala na sebe krátky nohavicový kosým z dielne Klementíny Tomrecaj.

Čítajte o nej viac: Známa slovenská návrhárka Klementína Tomrecaj opäť na módnej scéne. Čo prináša jej nová značka?

FEMIITY TV: Nahliadnite spolu s nami do atmosféry otvorenia showroomu The Klementine

 

 

Klementina Tomrecaj

Módna návrhárka Klementina Tomrecaj mala na sebe čierne korzetové šaty, ktoré kopírovali jej siluetu s rastúcim bruškom. Klementina je za každých okolností ženská a potvrdila to aj počas tohto večera. Vysoké topánky dotvorili príjemný dojem z tejto elegancie, ktorá je znakom toho, že aj tehotné ženy sa dokážu cítiť sebavedome a atraktívne.

Katarína „Becca“ Balážiová 

Krátku verziu klasického ľanového kúsku z dielne Klementiny Tomrecaj mala na sebe moderátorka Katarína „Becca“ Balážiová. Neutrálny outfit doplnila červeným rúžom a musíme povedať, že Becca je práve jedna z tých žien, ktoré ho vedia nosiť. 

Prečítajte si: Jej šperky si zamilovala aj Hailey Bieber: Zuzana Spustová žne svojimi unikátnymi šperkami jeden úspech za druhým

Dominika Navara Cibulková

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková zvolila lesklé legíny s topom v kobaltovej modrej a doplnila ich kabátom, ktorého autorom je Pavol Dendis. Dominika je Klementininou klientkou a vlastní už niekoľko teplákových setov z jej dielne. 

Petra Ficová a Natália Selveková

Fotografka Petra Ficová má originálny prístup k móde a vždy príde s niečím iným. Na predstavenie showroomu si obliekla nohavicový kostým pripomínajúci vzor „kohútej stopy“. 

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková zvolila na otvorenie showroomu dlhé nohavice a od pása hore čipkovaný top, cez ktorý obliekla sako a trenčkot. Všimnite si, ako každý kúsok jej outfitu má svoje miesto. Perfektný príklad vrstvenia.

Neprehliadnite: Krásny event v galérii: Okúzľujúca Táňa Pauhofová, Emma Drobná a Zuzana Kanisová vždy najlepšie oblečené

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko z roku 2007 Veronika Vágnerová zvolila kožený top a nohavice, v ktorých vynikla jej štíhla figúra. Je to už 14 rokov, odkedy Veronika získala korunku kráľovnej krásy. Dnes sa venuje podnikaniu a rovnako vlastnej módnej značke.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe