Presunúť na hlavný obsah

Čoskoro sa stanú nielen rodičmi, ale aj manželmi. Ukážkový pár slovenského šoubiznisu oznámil radostnú správu

Slovenské celebrity

Aj keď je medzi nimi vekový rozdiel, ktorí na začiatku mnohí komentovali, ukázali, že ich láska je silnejšia než akékoľvek reči ostatných. Herec Marek Fašiang to potvrdil tým, že svoju priateľku Terezu požiadal o ruku.

Aj keď Marek Fašiang nebol vo svete šoubiznisu žiadnym nováčikom a už ako malý chlapec nadaboval napríklad postavu Harryho Pottera, diváci ho začali registrovať až po tom, čo sa objavil v seriáli Oteckovia. Sympatický tatušo si okamžite získal srdcia najmä ženského publika, ktoré ho zvykli označovať za slovenského Ryana Goslinga. 

Médiá ho od natáčania spájali najmä s kolegyňou Máriou Bartalos, no po čase sa ukázalo, že jeho srdce si získala mladšia modelka Tereza Bizíková. S ňou sa zoznámil po tom, čo sa zúčastnila natáčania ako komparzistka. Herec neskôr priznal, že mu Terez učarovala takmer okamžite a že mu nevadil ani 13-ročný vekový rozdiel, ktorý by bol pre mnohých možno na začiatku prekážkou. 

Už od prvého momentu, ako sa na verejnosti ukázali ako pár, bolo jasné, že títo dvaja si nielen padli do oka - ale zároveň sa skvelo dopĺňajú. Hoc si svoj vzťah držali v súkromí a na verejnosti nerozoberali svoje plány ani iné osobné veci, už podľa fotografií bolo jasné, že žijú v skvelej harmónii. „Stále zamilovaná do teba,'' vyznala nedávno city svojej polovičke Tereza. 

Prečítajte si: Starostlivosť o telo a pleť podľa Alexandry Orviskej: Na toto nedá známa kráska dopustiť

Bábätko a očakávaná svadba 

Len pred pár mesiacmi sa dvojica pochválila krásnou novinou - a to, že sa v jeseni stanú rodičmi. Dievčatko, ktoré by malo prísť na svet koncom novembra, má už pripravenú detskú izbičku a slávny pár sa jej nevie dočkať. 

„Maminka s ockom sa na teba tešia a budeme robiť čo je v našich silách a vychovávať ťa tak ako vieme. Ocko trošku popracuje na trpezlivosti, sľubujem,'' napísala k záberu, v ktorom fanúšikom dovolila nahliadnuť aj na snímku ultrazvuku. Aj keď mnohí komentovali, či nie je na tehotenstvo primladá, Tereza si tieto reči príliš nepripúšťa. 

„Poviem vám vhodnejšia chvíľa ani nemohla prísť. Ten kto ma pozná, myslím reálne pozná, nie z bulváru a instagramu, vie, že vždy som túžila byť raz mamou a hoc aj v takomto veku. Kedysi bežná vec, že sa rodilo v takom mladom veku, dnes nie až tak bežná vec. Len som tým chcela povedať, že všetko je tak ako má byť a ja som pripravená na čokoľvek čo materstvo prinesie. Život, tebe ďakujem, že si mi to zariadil takto,'' dodala.

Krátko pred pôrodom však dvojica prekvapila ďalšou novinkou - a to, že si slávny herec pred svoju priateľku pokľakol a požiadal ju o ruku. S novinkou sa ako prvý pochválil Marek, ktorý to už typicky zaobalil humorom. „Síce som netrafil tú správnu ruku, ale tú správnu otázku som položiť zvládol a ona odpovedala. Ona je pre mňa tá správna a ja urobím všetko preto, aby som bol aj ja ten správny pre ňu!'' vyznal city priateľke, ktorá bola z nádherného prekvapenia podľa záberov skutočne nadšená. A nám neostáva nič iné len zagratulovať!