Presunúť na hlavný obsah

Starostlivosť o telo a pleť podľa Alexandry Orviskej: Na toto nedá známa kráska dopustiť

Slovenské celebrity

Známa a obľúbená moderátorka, Alexandra Orviská, vyzerá neskutočne. Ak za jej krásou a sexi figúrou, však hľadáte niečo iné ako prirodzenosť, ste na omyle. Sympatická dvojmama je jasným dôkazom toho, že žena môže byť sama sebou a nádherná. A stačí vám k tomu pár základných vecí.

Sú veci a rituály, ktorým je verná a skrátka fungujú

Podľa nás známa moderátorka nikdy nevyzerala krajšie a spokojnejšie. Stíha sa venovať milovanému partnerovi, deťom, zvláda popri tom aj prácu a život medzi NY a Bratislavou. No a pri tom všetkom, vždy žiari. Aké je jej tajomstvo perfektnej pleti a sexi figúry?

Mohlo by vás zaujímať: Tereza Maxová je ukážkovým príkladom, ako by mali ženy starnúť: Túto ženu je za čo obdivovať

Určite sa v živote treba nastaviť na nejaký balance, ktorý skrátka funguje a popri tom by ste si mali dopriať, to čo potrebujete. Aj keď nájsť práve rovnováhu, môže byť ten najväčší problém. Pokiaľ si myslíte, že vrámci beauty rutiny, má známa moderátorka množstvo produktov, ktoré denne používa, ste na omyle. Sú skrátka veci, ktorým je verná.

"Moja denná rutina: P50, kvalitný krém, opaľovací krém s faktorom 50 a čisté zuby. (úsmev)"

Okrem toho si uvedomuje, že o telo sa treba starať aj zvnútra a jej srdcovkou je v tomto smere určite aj dobrý kolagén. 

"Ja ho už pijem 3. rok. Mojej mom pomohol vyriešiť bolesti s kĺbmi a momentálne, keďže mám Jonatána stále na rukách určite pomáha aj mne prežiť."

Okrem toho sú jeho pozitívne vlastnosti viditeľné po naozaj krátkom čase. Už len 3 mesačná kúra, pomáha riešiť aj jemné vrásky, pigmentové škvrny, akné či padanie vlasov.  

Čo sa týka sexi postavy, obľúbená moderátorka veru nedrží žiadne diéty, pokojne si dopraje všetko na čo má chuť a stále vyzerá neskutočne.

"Môj jediný recept, ktorý funguje je pohyb. Len pohyb. Veľa pohybu. Ja momentálne 18 hodín denne posilňujem so svojim 10,5 kilovým synom na rukách."

Celý rozhovor si môžete prečítať tu: V živote sú aj dôležitejšie situácie, než trápiť sa nad chlapom. Lucid otvorene o výchove svojej dcérky bez partnera

"A hlavne tiež, nezakazovať si to, na čo máme chuť, lebo potom zjeme ďalších 10 iných, nezmyselných vecí. Radšej jedna tablička čokolády, ako dva balíky kukuričných chlebíkov. To je niečo, čoho sa držím a u mňa to skrátka funguje."

A my plne súhlasíme, žiaden extrém nie je dobrý, treba hľadať cestu, ktorá vyhovuje nášmu telu.