Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ako to vyzeralo na Markíza párty 25. rokov? Neprehliadnuteľná Dara Rolins, Mária Čírová opäť bodovala

Slovenské celebrity

Televízia Markíza oslavuje 25. rokov a pri tejto príležitosti sa na brehu Dunaja zišli najznámejšie tváre obrazovky. Bolo vidno, že chuť zabaviť sa po takom dlhom čase, hostia neskrývali a užili si príjemný večer v spoločnosti známych a kolegov z brandže.

FEMINITY TV: Televízia Markíza oslavuje 25. rokov, pozrite si, ako to vyzeralo na párty plnej hviezd

 

 

Dara Rolins

Popová diva Dara Rolins nemá v rámci svojich tanečných shows na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Energická speváčka spája generácie a je idolom mnohých mladých dievčat.

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová prišla po boku dlhoročného manžela, hudobníka Mariána Kachúta. Spoločnosť im robili aj deti - najstarší Hugo a Zoe, ktorá si zahrala v seriáli oteckovia a splnila si tým svoj dievčenský sen. Mária nedávno priviedla na svet aj najmladšieho syna Rubena.

Čítajte tiež: Galavečer Miss Slovensko 2021: Emma Drobná absolútna hviezda večera, Dominika Navara Cibulková a ďalšie

Adela Vinczeová

Absolútne najlepšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová prišla v doprovode manžela, moderátora Viktora Vincze. Odkedy je dvojica spolu, na sympatiách si získavajú ešte viac. Obidvaja sa angažujú v osvete a posúvaní nášho myslenia vpred a robia to naozaj dobre. Sledujte ich na Instagrame.

Lucia Hlaváčková

Moderátorka večera bola Lucia Hlaváčková. Vnučka Olda Hlaváčka a sestra známej topmodelky Michaely Hlaváčkovej je zaujímavou novou tvárou. 

Gabriela Marcinková

Herečka Gabriela Marcinková žiari na obrazovke v hlavnej úlohe v seriáli Pán profesor. Herečka má za sebou niekoľko rokov skúseností, čo sa odráža na jej hereckých výkonoch, ktoré podáva.

Tomáš Maštalír

Obľúbený herec Tomáš Maštalír hviezdi na televíznej obrazovke v seriáli Pán profesor. Ženské publikum vždy priláka k obrazovkám.

Vladimír Kobielsky

Herec Vladimír Kobielsky hrá v seriáli Oteckovia a spolu so svojimi kolegami si získali priazeň divákov už od začiatku. O tom, že slovenské seriály majú úroveň svedčí práve aj tento seriál.

Matúš Kolárovský, Krištof Králik a Martin Klinčúch 

Nová generácia hercov, ktorí sa objavujú v seriáli Pán profesor. Martin Klinčúch a Matúš Kolárovský v týchto dňoch čerstvo vydali hudobný song s názvom Rosetta Stone.

Marián Čekovský

Hudobník, spevák, skladateľ, komik a moderátor Marián Čekovský sa opäť objaví v úlohe porotcu Česko Slovenskej SuperStar. Marián patrí medzi najtalentovanejších umelcov súčasnej doby. Klobúk dolu za jeho každé vystúpenie. 

Neprehliadnite: VIDEO: Premiéra filmu Známi Neznámi: Táňa Pauhofová, Petra Polnišová a prišla aj pani prezidentka Zuzana Čaputová

Patricie Pagáčová

Česká herečka Patricie Pagáčová zasadne opäť do porotcovského kresla SuperStar, tentokrát ako čerstvá mamička. Na párty k príležitosti osláv 25. narodenín Televízie Markíza jej to veľmi svedčalo.

Separ

Jana Kirschner spojila hudobné sily so Separom a predstavili skladbu Povedz to nahlas, ktorá vznikla v spolupráci s Nadáciou Markíza a jej projektu Odpíšeme ti. Raper Separ je medzi mladou generáciou obľúbený a má na ňu vplyv viac ako ktokoľvek iný. 

Filip Tůma

Herec Filip Tůma je jednou z ústredných postáv seriálových Oteckov. Väčšina z nich sa zišla na párty známej televízie a vychutnali si príjemný večer v spoločnosti nielen kolegov, ale aj známych. 

Braňo Deák 

Herec Braňo Deák prišiel na oslavu 25. narodenín Markízy a zabával sa v spoločnosti hercov, kolegov z brandže. Predstaviteľ seriálových Oteckov sa rokmi nemení a jeho charizma je zakaždým pre diváka pútavá.

Monika Hilmerová

Herečka Monika Hilmerová patrí roky medzi najobľúbenejšie tváre televíznej obrazovky. Na párty Televízie Markíza prišla v šatách, ktoré odhalili jej tip-top nohy.

Kristínu Kövešová

Neexistuje nikto, kto by na Slovensku nepoznal ambicióznu redaktorku Kristínu Kövešovú, ktorá bojuje za spravodlivosť. Markizácka investigatívna redaktorka dáva jasne najavo, že žije pre krajší svet.

Matthias Settele

Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele je vždy vysmiaty a užíva si uvoľnenú atmosféru. 

Viac osobností, ktoré navštívili oslavu 25. narodenín Televízie Markíza, nájdete v GALÉRII.