Presunúť na hlavný obsah

Adela Vinczeová otvorene o vzťahu s mladším mužom. Úspešný je najmä kvôli tejto veci

Slovenské celebrity

Vek je len číslo a vo vzťahu nehrá podstatnú rolu. Stará múdrosť, ktorú poznali už generácie pred nami, má niečo do seba. Nemýli sa - vzťah sa totiž zakladá na iných veciach než na cifre.

V čase, keď spolu Adela a Viktor začali oficiálne randiť, zrejme nikto neveril, že by mohol mať tento vzťah budúcnosť. Zatiaľ čo bol vtedy ešte redaktor považovaný za extroverta, ktorý si užíva život, Adela bola v tom čase už ostrieľaná moderátorka, ktorá už mala nastavené iné priority. Veľkým faktorom, prečo týmto dvom ľudia nedávali nádej, bol aj vekový rozdiel. Viktor je totiž od našej najlepšej moderátorky mladší o 10 rokov. 

Dnes to spolu pár ťahá už však piaty rok a každý deň burajú mýty o tom, že vzťah s tak mladším partnerom nemá perspektívu. Na to, aby to fungovalo, je pre nich dôležité nielen vzájomné, ale aj vlastné pochopenie. 

Prečítajte si: Už niekoľko rokov približuje umenie prostredníctvom obrazoviek. Ako skutočne vyzerá práca Simony Frantovej?

Vzťah so sebou samým

Ako aj Viktor, aj samotná Adela sa pridáva k myšlienke, že na to, aby sme mali plnohodnotný vzťah, potrebujeme mať v prvom rade vyrovnané veci so svojím vnútrom. Nech to znie akokoľvek banálne, je to tak. 

„Dôležitý je vzťah JA-JA. Ako to máme so sebou, tak to budeme formovať aj s inými. Tak či ste single, s niekým, krátko, dlho, opakovane, čestvo, vždy máme ideálneho partnera, s ktorým máme šancu sa učiť. a hlavne vždy máme s čím pracovať - so samým sebou,'' prezradila svojím fanúšikom na sociálnej sieti. Obidvaja vedia, že jediný človek, ktorý ich dokáže urobiť šťastným, sú oni sami. A tak to ani jeden z nich neočakáva od toho druhého a robia všetko preto, aby boli v živote úspešní a spokojní vďaka svojim vlastným zásluhám. Neočkávajú, že ich prítomnosť partnera urobí šťastným.

Napriek tomu si manželia dokážu urobiť zo svojej situácie žarty. „Keď máte o 10 rokov staršiu manželku, máte zakázané používať omladzovacie krémy,'' zasmial sa na Viktor.

Neprehliadnite: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život

Do ničoho ho netlačí

Ako Adela už v minulosti priznala, nikdy nebola ženou, ktorá by svojmu priateľovi diktovala, čo môže a čo nie. Tak je to aj teraz, v manželstve s Viktorom, v ktorom majú obidvaja slobodnú vôľu a vlastný názor. Zaujímavosťou je, že aj keď sa rešpektujú a žijú rozdielnymi svetmi, si dokázali vytvoriť svoj osobný svet. Ten momentálne prezentujú aj na svojich Instagramoch, na ktorých priamo interagujú so svojimi fanúšikmi. 

Obidvaja majú rovnaké názory nielen na fungovanie vzťahu, ale zároveň aj rôzne životné situácie. Len nedávno otvorene priznali, že ak sa im podarí prejsť adopčným procesom, zhodli sa na jednom - osvoja si akékoľvek dieťa, pokojne aj rómskeho pôvodu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe