Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie nové vzťahy v našom showbiznise: Kto si k sebe našiel cestu celkom nečakane?

Slovenské celebrity

Pozrite sa, ktoré známe krásky, tento rok našli svoju lásku a s kým tvoria nádherný pár. Na koho sa usmialo šťastie a objavil svoju spriaznenú dušu?

Mirka a Tomi

Bývalá misska, výživová poradkyňa, podnikateľka a modelka, Mirka Luberdová opäť žiari. Po náročnom vzťahovom období je dvojnásobná mama, konečne šťastná. Sympatický mladík Tomi, ktorý stojí po jej boku, má pozitívny vzťah k cvičeniu, zdravému životnému štýlu a k móde má rovnako blízko ako naša známa kráska. Dokonca si už dvojica stihla dať vytetovať spoločný znak na predlaktie. Jej drahý nedávno oslávil narodeniny a Mirka mu venovala nádherné vyznanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Tereza Maxová je ukážkovým príkladom, ako by mali ženy starnúť: Túto ženu je za čo obdivovať

"Dnes sa narodil môj muž, soulmate, doplnenie sveta, ktorý som si vysnívala. Láskavý predátor, ako ja, odo mňa vyšší a celý potetovaný. Takže som si ťa vlastne tam hore vymyslela. Ďakujem, že si! Dúfam, že pri mne budeš rásť, ako ja pri tebe."

 

Karolína a Jan 

Očarujúca žena, láskavá, skromná a obľúbená Miss Slovensko 2013, Karolína Chomisteková je v dnešnej dobe skutočne jednou z najsledovanejších žien, v našom showbiznise. Má skvelý štýl, inšpiruje svojim spôsobom života, no svoje súkromie si zároveň veľmi dobre stráži. Muži po jej boku, boli vždy tak trochu tabu.

No pochválila sa fotografiou, na ktorej je po boku syna, známeho futbalového trénera. Áno, Karolína tvorí pár s Jánom Kmochom. Hoci sa to nezdá, medzi dvojicou je trinásťročný vekový rozdiel, avšak ani náhodou to necítiť. Skvele si rozumejú a vyzerá to, že sa jeden k druhému naozaj hodia.

 

 

Sima a Jany 

Odkedy sa v živote pôvabnej Simony Brnovej, objavil známy tréner Jany Landl, treba uznať, že pôsobí oveľa spokojnejšia ako kedykoľvek predtým. Zoznámili sa na grilovačke spoločných kamošov a hoci sa hneď k sebe nemali, osud to zariadil inak. Dvojica sa k sebe neuveriteľne hodí a vyzerá to, že obaja našli svoju chýbajúcu polovičku. Jany má veľmi pekný vzťah aj so synmi známej krásky, ktorí si ho okamžite obľúbili. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

"Je to skvelý človek a myslím si že sme sa našli a navzájom sa posúvame ďalej."

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe