Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy aj po 40-tke majú figúru snov: STOP výhovorkám a inšpirujte sa nimi

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky sú jasným dôkazom toho, že žena môže zrieť do krásy. Hoci majú po 40 - tke, vyzerajú neuveriteľne. Sexi figúra a krásne telo je niečo, čo ich robí neodolateľné a závidia im aj mnohé mladšie kolegyne. Kto dokázal zastaviť čas?

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins sa v našom showbiznise pohybuje od úplného malička. A jej hviezda dodnes žiari. Stále je veľmi obľúbená, žiadaná a úspešná. Okrem toho vyzerá neskutočne. Áno aj ona už má po 40 - tke, hoci na to ani náhodou nevyzerá.

Jej telo, ktoré jej závidia aj mnohé dvadsiatničky, priťahuje pozornosť a vzbudzuje obdiv. Dokonalá figúra a sexi krivky sú niečo, čo je jej veľkou devízou. Dara je známa tým, že miluje zdravé a kvalitné jedlá a nedá dopustiť na pohyb. Okrem toho si zo seba nerobí ťažkú hlavu a je spokojná sama so sebou. Tým by sa mala podľa nás inšpirovať každá z nás. 

"Je náročné dnes balancovať v tom našom ženskom svete, plnom všetkých tých nárokov a predsudkov, pod všade prítomným tlakom na dokonalosť... Ako v nej vypomerovať tú "akurátnosť"? Komu skôr vyhovieť? Nemala by si toľko jesť, najedz sa poriadne! Si moc tlstá, si moc chudá. Ty sa nemusíš maľovať, mohla si sa trochu namaľovať. Máš slovo, hovor/ to je chlapská záležitosť, nemiešaj sa do toho. Zavrie občas pusu?/ Moc toho nenahovorí. Si príliš samostatná, si úplne nesamostatná. Tá krátka sukňa je moc krátka/ v tej dlhej sukni vyzeráš jak babička. Jak to myslíš, že nepiješ?/ Na dievča dosť piješ. Ukáž, čo v tebe je, odviaž sa/ môžeš si za to sama, nemala si sa tak predvádzať. Tá je uplne blbá/ tá je nejak moc múdra... A tak by som mohla pokračovať do aleluja."

Neprehliadnite: Michaela Kocianová si udržiava perfektnú figúru. Na tajomstvo, ktoré jej formuje dokonalé nohy, nedá dopustiť

"Zhrnutie a pointa, rovná sa zmiereniu sa s faktom, že NIKDY nevyhovieš všetkým. Preto, najlepšie mi vychádza byť sám sebou. Neexistuje nič ako ideálny stav, lebo každý vidíme, hľadáme ideál inde a inak. Žiadne parametre niesú smerodatné v rámci určovania krásy, dokonalého stavu, či spôsobu prevedenia. Je to o nás. O mne, o tebe. O našom pocite, našom videní, názore na vec. To "tvoje" nemusí byť "to moje". Ži a nechaj žiť. Hlavne sa starať o seba. A v prípade akejkoľvek potreby niekoho usmerňovať, vychovávať, poučovať, poprosím aplikovať na deťoch. V ideálnom prípade na svojich."

Adriana Ohanian Sklenaříková

Slovenská topmodelka, ktorá pred rokmi dobila svet je okúzľujúca dodnes. V zahraničí aj u nás je Adriana pojem a preslávila sa najmä ako modelka s najdlhšími nohami. A hoci pred pár týždňami oslávila 50 - tku, dodnes patrí k najkrajším ženám sveta a hlavne najkrajším Slovenkám.

Nie je to však len zásluha toho, ako vyzerá, ale celkovej charizmy a osobnosti. Po vzťahoch, ktoré neboli úplne ružové, našla šťastie po boku  Arama Ohaniana a spoločne vychovávajú vytúženú dcérku Ninu. Známa kráska má dodnes bezkonkurenčnú postavu a krivky, ktorými dokáže vždy a všade očariť. Za nás, perfektné!

Lenka Raimanová

Obľúbená moderátorka Lenka Raimanová pôsobí aj po 45 - tke ako dievčatko. Ide z nej nežnosť, krehkosť a čosi čarovné. Táto žena sa skrátka vôbec nemení. Sama priznala, že roky si drží rovnakú váhu a to sa radí do kategórie hedonistiek a dopraje si všetko na čo má chuť.

Neprehliadnite: Refresh kozmetickej taštičky: Toto mi v nej na jeseň nemôže chýbať, prezradili známe Slovenky

Lenka je jasným dôkazom toho, že ak je žena v živote spokojná, pristupuje k nemu s pokorou, má rada sama seba, svojich najbližších a snaží sa žiť pekne, môže vyzerať nádherne. A ostatní to tak aj vnímajú.