Presunúť na hlavný obsah

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2021: Peštová predviedla bezchybnú figúru, Michaela Kocianová romantický model

Slovenské celebrity

V pondelok večer sa v krásnych priestoroch pražského hradu konalo finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Medzi pozvanými nechýbali ani úspešné víťazky minulých ročníkov či známe slovenské a české tváre.

Dara Rolins 

Slovenská speváčka, ktorá žije už dlhé roky práve u našich susedov, si udalosť na pražskom hrade nemohla nechať ujsť. Ako veľká milovníčka módy má totiž blízko nielen ku jedinečným kúskom oblečenia, ale zároveň aj k modelingovým prehliadkam. Na túto, ktorú sledovala priamo z prvej rady, si obliekla nápaditý model z dielne značky Fendi, ktorý doplnila kabelkou z rovnakej edície. Vzorovaný outfit doplnila farebnými slnečnými okuliarmi a nemohli chýbať ani klasické old-school tenisky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou viacerých Dariných outfitov. 

Michaela Kocianová 

Víťazka Schwarzkopf Elite Model Look z roku 2004 pôsobí v agentúre ako ambasádorka - a túto úlohu plní bezchybne. Miša totiž vďaka svojmu vystupovaniu, prirodzenej charizme a v neposlednom rade bezchybným stylingom, púta pozornosť všade, kde príde. Inak tomu nebolo ani tentokrát, keď sa ukázala v čiernej róbe s menšími volánmi značky Alexander McQueen. Tú doplnila mohutnejším čiernym opaskom, ktorý krásne zvýraznil jej štíhly pás. 

Daniela Peštová 

Ďalšia stálica, ktorá okrem iného dokazuje, že vek je len číslo. Daniela Peštová sa radí k najúspešnejším modelkám súčasnosti - a pri pohľade na ňu je jasné prečo. Aj keď nedávno oslávila neuveriteľných 50 rokov, na jej postave to nebadať. Práve preto si ju mohla dovoliť zvýrazniť obtiahnutým modelom s čipkou, ktorý napriek odvážnemu strihu pôsobil mimoriadne elegantne. Svoj výzor doplnila striebornými náušnicami a mohutnejšími prsteňmi. 

Prečítajte si: Okuzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

Alena Pallová a jej sestra Marianna

Celebritná slovenská doktorka sa na akcii ukázala v sprievode svojej mladšej sestry Marianny. Zatiaľ čo si Alena zvolila róbu od slovenskej návrhárky Michaely Ľuptákovej, jej sestra siahla po nohavicovom kostýme, ktorý zvýranila nápaditým opaskom. Ten jej nielenže pridal na ženskosti, ale zároveň dodal celému outfitu neobyčajný šmrnc.

Denisa Dvořáková 

Úspešná česká modelka stavila tentokrát na extravaganciu - a urobila viac než dobre. V štýle black tie totiž previedla nohavicový kostým z dielne Alexandra McQueena, ktorý bol skutočne sám o sebe doplnkom. Ligotavý smoking nebolo potrebné doplniť žiadnym iným šperkom a Denisa sa pri výbere ostatných doplnkov držala hesla menej je niekedy viac. Celý outfit ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR doplnila čiernymi lodičkami a a jednoduchou čiernou kabelkou. Napriek tomu, že si nechala vyčesať vlasy ''na chlapca'', pôsobila mimoriadne žensky - nepochybne aj vďaka odhalenému dekoltu. 

Nikol Švantnerová

Víťazka Miss Českej republiky 2015 a moderátorka Fashion TV prišla na prestížnu prehliadku v modeli od lokálneho návrhára Lukáša Macháčka. Odvážny strih šiat však napriek väčšiemu výstrihu pôsobil elegantne a noblesne. Tmavomodrú róbu doplnila krásna Češka sandálmi z dielne francúzskeho luxusného domu Yves Saint Laurent, jednoduchou čiernou kabelkou a tenkým opaskom, čím nechala vyniknúť svoje šaty. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe