Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Módna show, aká tu ešte nebola: Jana Kurilak sama sebe najlepšou reklamou, Natália Selveková ako elegantná dáma

Slovenské celebrity

Módna návrhárka Jana Kurilak má za sebou premiéru v podobe módnej show svojej značky. Najnovšiu kolekciu Kura Collection odprezentovala naozaj štýlovo.

 

Najnovšia kolekcia z dielne KURA Collection sa dočkala svojej premiéry v podobe módnej show. Kolekciu predviedli aj víťazky súťaže krásy Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková a Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu.

FEMINITY TV: Módna show KURA CLLCTN, ktorú predstavila Jana Kurilak

 

 


Na aktuálnu sezónnu jeseň-zima 2021/22 so svojim tímom pripravila Jana Kurilaková štyri línie v ucelenej kolekcii. Úvod patril vynovenému logu značky KURA CLLCTN vždy nápadne a zároveň prijateľne umiestnenom na jednotlivých, prevažne čiernych ale aj bielych oversize kúskoch oblečenia ako saku, košeli, tope, kabátiku, alebo parke ale aj na šatách či obľúbených mikinách. Prvky inšpirované svetovými trendami dopĺňala variabilita a neformálnosť. Neprehliadnuteľné osvieženie vniesli do monochromatickej línie osemdesiatymi rokmi ovplyvnené ružové a fialové syntetické kožušiny, či opäť logom KURA CLLCTN potlačené priliehavé topy, legíny a overal ale aj hrubšie ležérne kárované košele rovnako využívajúce neónovo ružovú spolu s fresh lila. Tretia časť ponúkla opäť čiernu v minimalistickom prevedení bez loga či s jeho veľmi decentnou formou a skôr priliehavými strihmi pre elegantnejší, no stále pohodový dojem. Záverečná, “rozkvitnutá“ línia na dizajnérkinom preferovanom čiernom podklade nechala romantickofuturisticky vyniknúť už viackrát videné logo KURA CLLCTN ponorené do kytíc čajových ruží. Od hlavy po päty zahalené modelky do florálneho vzoru ilustrovali neprehliadnuteľnú ucelenú siluetu s možnosťou individuálneho využitia jednotlivých odevov - vetrovky, plášťa, parky, šatky či legín.

Čítajte tiež: Dcéra Zuzany Čaputovej zažila svoj modelingový debut. Na prestížnom módnom podujatí zažiarila

Jana Kurilak

Hlavnou osobou večera, okolo ktorej sa sústreďovala pozornosť, bola návrhárka Jana Kurilak. Tá svoju tvorbu sama nosí a je tou najlepšou reklamou pre svoju značku Kura Collection, o čom svedčí aj jej styling večera.

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky a módneho showroomu s česko-slovenskými dizajnérmi Natália Selveková prišla podporiť Janu Kurilak aj ako priateľka. Elegantné šaty s koženými rukavicami a čižmami z nej vykúzlili krásku večera.

Eva Rezešová-Džodlová

Jej dlhoročná kamarátka Eva Rezešová-Džodlová siahla po krátkych kožených nohaviciach a celý čierny outfit „rozbila“ kožuchom v smaragdovo zelenej. Bývalá misska si atmosféru večera užívala.

Karolína Chomisteková

Miss Slovensko 2013 a influencerka Karolína Chomisteková mala na sebe oversized sako z dielne Jany Kurilak a musíme povedať, že Karolína dokáže „predať“ naozaj všetko. Vždy vie, ako dané kúsky oblečenia skombinovať a pritom si zachovať svoj štýl. 

Neprehliadnite: VIDEO: Klementina Tomrecaj otvorila štýlový showroom: Nechýbala Dominika Cibulková či Natália Selveková

 

Viktória Vargová

Speváčka Viktória Vargová, ktorá je súčasťou obľúbenej slovenskej kapely Peter Bič Project prišla podporiť Janu Kurilak a vychutnali si módnu show plnú extravagancie a streetwearu. Mimochodom kapela vydáva v týchto dňoch nový album Hlava, ktorý si rozhodne nenechajte ujsť.

Leona Novoberdaliu

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu bola jednou z modeliek predvádzajúcich kolekciu z dielne návrhárky. Blondínka tak status kráľovnej krásy zachovala. 

Barbora Franeková

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková nosí jednoduchý štýl, no tentokrát prekvapila zeleným kabátom. Musíme povedať, že farby jej pristanú a bavia nás na nej. Určite by ich nemala opúšťať. 

Mirka Dobiš Michalková  

Influencerka a módna stylistka Mirka Dobiš Michalková zvolila na večernú prehliadku styling v duchu pánsky chic. Vidieť ju v tomto štýle je veľmi príjemným spestrením módnej scény. 

Viac outfitov z módneho eventu a prehliadku, si môžete pozrrieť v našej GALÉRII.

Ktorý styling vás najviac zaujal?

spolu hlasovalo 217 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe