Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Slovenská premiéra filmu Karel: Milovaná manželka Ivana Gottová prišla osobne, tieto známe tváre si film nenechali ujsť

Slovenské celebrity

Slovenská premiéra filmu Karel, ktorý vznikol na počesť legendárneho Karla Gotta prilákala do kín mnohé známe osobnosti. Producentkou filmu je jeho drahá a milovaná manželka Ivana Gottová.

Film Karel mapuje život maestra Karla Gotta, ktorý po dovŕšení 80. jubilea navždy odišiel. Jeho tvorba a optimizmus sa však zapísali do histórie natoľko, že nám príde navždy nesmrteľný. Tvorba Karla Gotta spájala generácie a svedčí o tom aj prítomnosť hostí, ktorí mu prišli vzdať úctu a rešpekt za jeho prísun v hudobnej scéne. Karel Gott svojou tvorbou prekročil hranice Česko-slovenska a zožal úspech vo svete na vysokej úrovni. 

Prečítajte si: Karel Gott s manželkou Ivankou ako dokonalá rodina: Z jeho dcér sú dnes takéto mladé okúzľujúce slečny

 

FEMINITY TV: Slávnostná premiéra filmu Karel na Slovensku, za účasti manželky a producentky filmu, Ivany Gottovej

 

 

Ivana Gottová

Manželka Karla Gottta a producentka filmu Karel, Ivana Gottová, prišla osobne na slávnostnú premiéru uviesť film. Žena jeho života, ktorá mu bola oporou až do posledného momentu. Ivana je dodnes akýmsi symbolom láskavosti a „pravej ruky“ maestra Gotta. Nehovoriac o tom, že mu porodila dve nádherné dcéry Charlotte a Nelly.

Natália Selveková

Podnikateľka a majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková prijala pozvanie na film Karel a na slávnostnú premiéru si našla čas, aby si uctila tohto jedinečného speváka.

Beáta Dubasová

Speváčka Beáta Dubasová si nenechala ujsť premiéru filmu Karel. V hudobnej brandži sa pohybuje desiatky rokov a poznajú ju všetky generácie. Je vždy pekné vidieť, keď sa umelci z brandže podporujú.

Kamila Magálová

Slovenská herečka Kamila Magálová sa v oblasti kultúry pohybuje roky. Film, ktorý dokumentuje život jednej z najväčších legiend, akou Karel Gott bol, si preto nemohla nechať ujsť. Podobne ako aj ďalší hostia, aj ona si na neho zaspomínala s úctou.

Patrícia Vitteková

Podnikateľka Patrícia Vitteková sa radí tiež medzi ľudí, ktorí si Karla Gotta nesmierne vážili. Film si preto nenechala ujsť a objavila sa medzi pozvanými na premiére.

Lucia Hrušková

Youtuberka a influencerka Lucia Hrušková, ktorú poznáte skôr pod prezývkou Lucypug, je dôkazom toho, že legendy ako Karel Gott naozaj zasiahnu a spájajú všetky generácie. Karel bol jednoducho fenomén. 

Neprehliadnite: Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

 

Milena Minichová

Herečka Milena Minichová zavítala na slávnostnú premiéru filmu a potvrdila tak fakt, že aj pre ňu bol Karel Gott významnou osobnosťou. Herečka si prišla pozrieť život maestra, na ktorého všetci radi spomíname. 

Viac osobností zo slávnostnej premiéry filmu Karel na Slovensku, si nenechajte ujsť v GALÉRII.

Patrí Karel Gott aj medzi vašich obľúbených spevákov?

spolu hlasovalo 190 ľudí

Áno
172
Nie
18

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe