Presunúť na hlavný obsah

Pôvabná Tereza Bizíková otvorene o materstve: Na túto úlohu som bola stvorená

Slovenské celebrity

Nádherná modelka Tereza Bizíková, snúbenica herca Mareka Fašianga je čerstvou mamou. Hoci nepatrí k ženám, ktoré by prezentovali svoje súkromie, pre nás urobila výnimku a prezradila ako im dcérka Olívia zmenila život aj to, v čom je Marek odrazu iný.

Ako sa zmenil tvoj život, odkedy si mamou? 

Život sa zmenil, ale nie hore nohami… Zatiaľ nepociťujem veľké zmeny vo svojom živote, okrem toho teda, že mám úžasnú dcérku, kojím, prebaľujem.

Všetko mi je prirodzené a svoj život, ktorý som mala predtým sa snažím skĺbiť s tým novým. Zatiaľ to funguje. Uvidime dokedy. (smiech)

Aká je Olívia? 

Olívia je pohodové bábätko. Veľa papá a spinká. Už sa občas aj usmeje, takže zatiaľ je to krásne malé stvorenie.

Ako sama vnímaš materstvo? Bolo niečo, čo ťa možno prekvapilo? 

Na materstve nič také výrazné. Len ma prekvapili hormóny. Ako dokážu pracovať a čo so mnou robia. Pozeráš telku, piješ čajík a v tom sa rozplačeš. (smiech) Také normálne, ale patrí to k tomu. 

Neprehliadnite: Takto budú tráviť Silvester: Magdaléna Šebestová si užije Dubaj s dcérou, Natália Selveková nedá dopustiť na hory

Čo je podľa teba, na tom celom najkrajšie a čo najťažšie? 

Najkrajšie? Všetko! Na túto úlohu, byť mamou, som bola stvorená. Zo všetkého mám veľkú radosť. Aj na to, čo príde sa teším. Aj keď viem, že občas to nebude jednoduché.

A najťažšie asi to keď vidím, že jej neviem nijako pomocť a ona mi nedokáže povedať, čo ju trápi a spustí plač. To mi trhá srdce.

Pomáha Marek so starostlivosťou o dcérku? Hovorí sa, že muži sa s príchodom bábätka, menia. Vnímaš aj v tomto rozdiel?

Áno je to pravda. Marek sa úplne zmenil. Je z neho poriadkumilovný, starostlivý ocko. Musím priznať, že som veľmi milo prekvapená a dúfam, že mu to vydrží, čo najdlhšie.

A možno to pripisujem aj tomu, že bol pri pôrode a videl, aký je to zážitok.

Prečítajte si: Štýlové lyžiarske oblečenie a trendy na rok 2021: V čom vyraziť na hory?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe