Presunúť na hlavný obsah

Páry, ktoré sú spolu roky, no stále vidieť medzi nimi vzájomnú symbiózu: Takto sa dá udržať iskra aj po mnohých rokoch

Slovenské celebrity

Hoci sú spolu roky, stále pôsobia zamilovane a iska medzi nimi je viditeľná na prvý pohľad. Vďaka čomu sa im to darí?

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

Toto je dvojica, ktorá je jasným dôkazom toho, že láska je silnejšia než čokoľvek iné na svete. Prekonali množstvo prekážok, prešli si náročnou cestou, no dnes žijú v absolútnej harmónii, symbióze a jednozančne môžeme povedať, že ich lásku cítiť všade, kde sa objavia. Majú spolu nádherné tri deti a rodina je pre oboch všetkým. 

"Mnoho ľudí vstupuje do manželstva s tým, že je to krásna škatuľka plná všelijakých príjemných vecí, po ktorých sme tak dlho túžili... priateľstvo, intimita, úcta. Pravdou ale je, že manželstvo je na začiatku prázdna škatuľka a predtým, ako z nej niečo vyberieme, do nej musíme niečo vložiť."

Prečítajte siAké je ich tajomstvo? Vinczeovci pri príležitosti okrúhleho výročia svadby prezradili, čo je základom šťastného manželstva

"Manželstvo nie je láska. Láska je v ľuďoch a ľudia ju vkladajú do manželstva. Manželstvo nie je žiadna romantika, tá musí do manželstva preniknúť. Každý jeden pár sa musí naučiť umeniu a vytvoriť si zvyk dávať, milovať, slúžiť, ctiť, prejavovať záujem, či uznanie a držať krabicu plnú. Ak z nej vezmeme viac, alebo vyťažíme viac ako vložíme, krabica bude prázdna."

Okúzľujúca speváčka presne opísala ako by vzťahy mali fungovať a čo je skutočnou podstatou zväzku. Vidieť, že vie o čom hovorí, pretože s manželom im to na spoločnej ceste naozaj krásne ladí a hrá!

Daniela Peštová a Pavol Habera

Jedna z našich najobľúbenejších topmodeliek, inšpiratívna Daniela Peštová má po svojom boku speváka Paľa Haberu viac ako dvadsať rokov. Deti im pomaličky odrastajú, no to čo medzi sebou vytvorili je silné a pevné puto, ktoré prekoná všetko.

To čo ich určite spája je skvelý zmysel pre humor, cestovateľská vášeň a vzájomná tolerancia s rešpektom. Hoci majú obaja veľké množstvo pracovných povinností, nikdy nezabúdajú jeden na druhého a nech sa deje čokoľvek sú tu pre seba.

Soňa Skoncová a Robo Reis 

S uznávaným dizajnérom, Robom Reisom tvorí krásna moderátorka pár už 20 rokov. Čoskoro sa stanú  hrdými dvojnásobnými rodičmi, no aj oni si prešli rôznymi obdobiami. Všetko však vždy ustáli s prehľadom a aj v tých náročnejších momentoch sa podržali. Na to veľa dvojíc zabúda. 

NeprehliadniteBeauty talk s Romanou Škamlovou: Milujem silné, zdravo sebavedomé ženy, ich vyžarovanie je viac ako dokonalá postava

Obaja majú v sebe aj hodnoty, ktoré ich vždy držali pokope. Sú nimi dôvera, láska a komunikácia. Samozrejme aj určitá forma voľnosti, ktorú dokáže človek tomu druhému dopriať bez výčitiek. O tom je predsa LÁSKA! Tá pravá a a ozajstná. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe