Presunúť na hlavný obsah

Barbora Krajčírová vždy vyzerá skvelo: Ukázala, ako na expresný make-up, ktorý podčiarkne vašu krásu

Slovenské celebrity

Sympatická moderátorka Barbora Krajčírová je prirodzene krásna žena. A prirodzenosti sa drží, aj pokiaľ ide o make-up. Ďalšou dobrou správou je, že líčeniu nevenuje veľa času, takže jej video, kde si urobila make-up, je skvelou inšpiráciou pre tie z nás, ktoré chceme vyzerať upravene za minimum času.

Rána bývajú uponáhľané, niekedy zaspíme, niekedy nás zdrží dačo iné a potom chceme v ultra krátkom čase dohnať to zameškané. Sem patrí i líčenie. Preto je video moderátorky Barbory Krajčírovej skvelým tipom, ako na experesný, no za to veľmi krásny a prirodzený make-up do bežného dňa. 

Prečítajte si: Simple beauty by Alexandra Orviská: Na čo nedá známa kráska dopustiť?

Samotná moderátorka povedala, že make-up si robila narýchlo, keďže ju zavolali na fotenie, s ktorým nerátala. "Barbora, môžeme nafotiť zopár fotiek?” dostala som dnes otázku… tak, poďme na to, môj párminútový make-up na rýchle fotenie som pre vás aj zdokumentovala," napísala Krajčírová na Instagrame k spomínanému videu. 

Začala korektorom, ktorý si aplikovala pod oči, na stred čela i lícne kosti. Schválne použila svetlejší odtieň, pretože práve ten má schopnosť opticky vytiahnuť do popredia dané oblasti. Následne na viečka naniesla bázu pod očné tiene. 

Tretím krokom bol samotný make-up. Barbora si na chrbte ruky zmiešala dva krycie krémy, čo sa zvykne robiť, ak ste napríklad vybledli a letný odtieň make-upu je vám už pritmavý, čiže vtedy si pomocou toho svetlejšieho vykúzlite požadovaný odtieň. Moderátorka na nanášanie make-upu použila špeciálnu hubku (blender). Pomocou tejto šikovnej pomôcky to je raz-dva. 

A teraz oči. Barbora si najprv na celú plochu viečok naniesla neutrálny tieň, potom zvolila zemitý, ktorý pomocou štetca aplikovala na vonkajšie okraje viečok a nadočnicový oblúk. Potom na štetec naniesla tmavý tieň, ktorý vklepkala len na vonkajšie okraje viečok. Pomocou toho istého štetca ho vytieňovala dostratena, prechádzala najmä po spomenutom nadočnicovom oblúku, aby dosiahla vzhľad väčších očí. 

NeprehliadniteBeauty talk s Romanou Škamlovou: Milujem silné, zdravo sebavedomé ženy, ich vyžarovanie je viac ako dokonalá postava

Make-up dokončila kontúrovaním tváre, nanesením tekutej očnej linky, fixáciou transparentným púdrom a línie lícnych kostí ešte zvýraznila bronzerom. Moderátorka nezabudla ani na highlighter, ktorým si rozjasnila línie nad lícnymi kosťami a špičku nosa. Na záver si riasy zhustila a predĺžila maskarou a nalíčila pery. Použila jemne ružovú kontúrovaciu ceruzku, rúž v takmer identickej farbe a pre efekt väčších pier priehľadný lesk. 

Hotovo! 

Vyskúšate make-up podľa Barbory Krajčírovej?

spolu hlasovalo 31 ľudí

Áno
6
Nie
25