Presunúť na hlavný obsah

Roger Federer na paparazzi záberoch z pláže: Jeho krásna manželka, Slovenka Mirka, vyzerá teraz po 4 deťoch najlepšie

Zahraničné celebrity

Jeden z najlepších tenistov sveta Roger Federer a jeho manželka Mirka Federer, ktorá je rodená Slovenka, patria medzi najobľúbenejšie páry sveta.

Švajčiarsky profesionálny hráč má po svojom boku ženu od svojej mladosti. Slovenka Mirka, ktorá kedysi hrávala tenis tiež, je jeho osudovou ženou, s ktorou má štyri deti a rodina je pre neho najviac, o čom sme sa viackrát presvedčili.

Prečítajte si: Táto žena je novým objavom herca Bradleyho Coopera: Je úplne iná ako jeho bývalky, lámač ženských sŕdc je ňou očarený

Svoju rodinu nadovšetko miluje

Dvojica patrí medzi najobľúbenejšie páry, vďaka tomu, že stelesňujú ideál rodiny. Roger je verný Mirke a založili si spolu veľkú rodinu. Ako sám vo viacerých rozhovoroch prezradil, Mirka je pre neho domov a vďaka nej a deťom je tam, kde je. Roger je vyrovnaný chlap, ktorý si uvedomuje, že za každým úspechom muža stojí milujúca manželka. Na tú svoju nikdy nešetrí slová chvály, práve ona mu dodáva sebavedomie pri lepších výkonoch a je tiež silnou ženou, ktorá vytvára harmóniu domova. Štyri deti Myla Rose Federer, Lenny Federer, Charlene Riva Federer, Leo Federer sú výsledkom ich nekonečnej lásky a veľmi im to spolu pristane. Sympatické je, že dvojica si stráži súkromie a v spoločnosti sa objavuje len zriedkavo, prednosť má vždy čas s rodinou.

Mirka po štyroch deťoch vyzerá najlepšie

44-ročná rodáčka z Bojníc je prirodzene krásna žena a aj keď ju médiá istý čas kritizovali za jej postavu, vždy za každých okolností pôsobí ako dáma. Musíme dokonca povedať, že teraz po štyroch deťoch vyzerá najlepšie, ako kedy vyzerala. Svedčia o tom aj tajné paparazzi zábery z dovolenky, ktorú rodina Federerovcov strávila na ostrove Paros V Grécku.

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia svojich rodičov: Dcéra jedného z najväčších lámačov ženských sŕdc rastie do krásy

- Najčítanejšie -