Presunúť na hlavný obsah

Táto žena je novým objavom herca Bradleyho Coopera: Je úplne iná ako jeho bývalky, lámač ženských sŕdc je ňou očarený

Zahraničné celebrity

Bradley Cooper vraj randí s novou ženou. Ak by ste čakali, že bude z jeho sveta, mýlili by ste. Vraj má s ňou už niekoľkomesačný románik a idú na to obaja pomaly. Kto je a čomu sa venuje nový objav populárneho herca?

Majú súkromné rande, stále sa spoznávajú 

Zvesti o novom objave populárneho herca Bradleyho Coopera sa objavili začiatkom tohto leta. Zdroje blízke jeho okoliu pre magazín Harper´s Bazaar prezrádzajú, že ich románik trvá už niekoľko mesiacov: „Randí, ale ešte to nie je tak rýchlo napredujúce... Je to stále v skorších štádiách,“ povedal jeden z nich. Ešte dodal, že je to viac neformálne, majú súkromné rande bez zraku verejnosti aj priateľov a blízkych, stále sa spoznávajú. 

Mohlo by vás zaujímať: Lásky Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je koniec: Lámač ženských sŕdc a zlomové momenty v ich vzťahu

Novým objavom politička a bývalá poradkyňa Hillary Clintonovej 

Možno budete prekvapení, ale po krásnej topmodelke Irine Shayk, zalovil Bradley v celkom iných vodách. Jeho novým ženským objavom má byť 45-ročná, pohľadná politička, Huma Abedin, ktorá pracovala aj ako bývalá poradkyňa Hillary Clintonovej. V minulosti tiež bola vydatá za politika Anthonyho Weinera, s ktorým sa rozviedla potom, čo vyšli na svetlo sveta jeho nevhodné správy mladým ženám a mladistvým na Twitteri, za čo bol aj odsúdený. 

Čítajte tiež: Viete, ako vyzerala jediná manželka sexsymbola Bradleyho Coopera? Toto si o ňom po rokoch myslí

Obaja sú seriózni profesionáli a robia správnu vec 

Ďalší zdroj z okolia obľúbeného herca prezradil na margo jeho nového vzťahu: „Bradley je ňou fascinovaný. Huma je veľmi medzinárodná... veľa videla, aj toho veľa urobila.  Považuje jej prácu za zaujímavú aj náročnú. Obaja sú seriózne zmýšľajúci ľudia, ktorí sa venujú svojej práci a robia správnu vec. Huma je múdra a šikovná. Tvoria zaujímavý pár.“ 

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia svojich rodičov: Dcéra jedného z najväčších lámačov ženských sŕdc rastie do krásy

Spája ich táto pozitívna vlastnosť

Ich spoločnou pozitívnou vlastnosťou, ktorá ich tiež spája je, že sa obaja snažia vychádzať so svojimi bývalými. A to z prostého dôvodu, kvôli svojim deťom. Bradley má zo vzťahu s Irinou 5-ročnú dcéru Leu De Seine a Huma zase 10-ročného syna Jordana s Weinerom: „Obaja si chcú udržať dobré vzťahy so svojimi bývalými partnermi kvôli deťom,“ dodal zdroj na záver.