Presunúť na hlavný obsah

Najbizarnejší vzťah Hollywoodu. Športovec má deti s inými, Kardashianka pri ňom aj tak ostáva

Zahraničné celebrity

To, že okolo Kardashianiek je stále rušno, nie je žiadnou novinkou. Napriek tomu novinky známych celebrít dokážu poriadne šokovať.

Už od momentu, keď vyšlo najavo, že má Khloé Kardashian vzťah so známym basketbalovým hráčom, sa na dvojicu spustila vlnka kritiky. V čase, keď si Koko, ako známu celebritu prezývajú, začínala s Tristanom Thompsonom, on čakal dieťa s inou. Bola to práve slávna Kardashianka, ktorá mu mala pomototať hlavu natoľko, že Tristan opustil svoju partnerku v pokročilom štádiu tehotenstva, len pár týždňov pred pôrodom.

Táto situácia sa však Khloé vrátila ako bumerang. V čase, keď bola tehotná, totiž vyšla najavo nevera športovca. Fotografie, na ktorých Tristan obchytkáva rovno dve ženy - a zároveň sa s nimi bozkáva, obleteli celý svet. Aj keď bola Khloé zrútená a jej rodina za ňou okamžite pricestovala, dievčatko True priviedla na svet v poriadku už následujúci deň po prevalení šokujúcej nevery. Tristanovi dokonca dovolila, aby za ňou prišiel do nemocnice.

Po dlhých týždňoch sa mu tento čin rozhodla odpustiť, no zdá sa, že to nebolo najšťastnejším rozhodnutím. Na párty, na ktorej sa Khloé nezúčastnila, sa totiž bozkával s vtedajšou najlepšou priateľkou Kylie Jenner, Jordyn Woods. Toto už Kardashianka tak ľahko rozdýchať nevedela, no predsa to zvládla a rozhodla sa stráviť lockdown s neverným priateľom. Dôvodom bola dcérka True. 

Prečítajte si: Nový pár šoubiznisu. Kim Kardashian si nakoniec našla za hudobníka mladšiu náhradu

Plánovala s ním rodinu

O túžbe po druhom dieťati prehovorila Kardashianka priamo na kameru. „Nikdy som si nepredstavovala, že by som mala mať len jedno dieťa. Špeciálne sa teraz cez karanténu cítim zle, True nemá nikoho, žiadnu kamarátku,'' vyjadrila sa Kardashianka ďalej a dodala, že túto tému rozoberala už aj so športovcom. „True rastie a ja cítim, že už je čas mať druhé dieťa,'' povedala Khloé, zatiaľ čo basketbalista prikývol a súhlasil. „Áno, páči sa mi ten nápad,'' vyjadril sa na kameru Thompson.

Zdá sa, že sa Tristanovi tento nápad pozdával už skôr, nakoľko vyšlo najavo, že sa len nedávno stal už trojnásobným otcom. Modelka Maralee Nichols sa totiž minulý týždeň stala mamičkou chlapčeka a tvrdí, že otcom je práve basketbalista. V čase, keď splodil dieťa, mal byť však práve s Khloé a sľubovať jej vernosť. Tristan všetko zapiera a tvrdí, že ide o výmysel - a zdá sa, že mu mamička jeho druhého dieťaťa verí. „Khloé je touto správou veľmi šokovaná a je smutná,'' prezradil zdroj magazínu Eonline a dodal, že napriek tomu je však stále po boku športovca. 

Mamička chlapčeka, ktorý má byť práve Tristanov, však vytasila kartu, s ktorou športovec zrejme nerátal. Okrem toho, že ho chce dať na súd, zároveň zverejnila sms správy, ktoré známeho basketbalistu usvedčujú z nevery. „Povedal som ti, ako to so mnou je. Nebudem sa podieľať na výchove. Nečakaj však veľké peniaze - budúci rok plánujem ukončiť kariéru, a tak dostaneš tak maximálne zopár stoviek dolárov mesačne. Buď to, alebo odo mňa zober teraz 75-tisíc a skončili sme,'' stálo v jednej z nich.

Neprehliadnite: Kylie Jenner si spravila z najlepšej kamarátky klon. Podstúpili dokonca rovnaké plastické operácie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe