Presunúť na hlavný obsah

Lindsay Lohan povedala áno. Kedysi problémová hviezda nasleduje vzor svojich priateliek

Zahraničné celebrity

Známa herečka sa s nádhernou novinou pochválila na sociálnej sieti.

Lindsay Lohan mala na rozdiel od svojich rovesníkov dokonalé podmienky na to, aby začala kariéru svojej herečky. Ako dcéra bohatého a úspešného obchodníka z Wall Street a obchodnej analytičky sa už ako trojročná dostala pred televízne kamery. Spočiatku účinkovala v televíznych reklamách a neskôr sa jej dostalo obrovskej rovno dvojúlohy vo filme Pasca na rodičov. Vo filme stvárnila dvojičky, ktoré boli rozdelené kvôli rozvodu rodičov.

Jej sláva stúpla zo dňa na deň a z rozkošného pehatého dievčatka sa stala ikona. Lindsay bola pre svet šoubiznisu stelesnením rozkošnosti a filmové spoločnosti sa o ňu išli pobiť. Spoločnosť Disney s ňou okamžite podpísala tri ďalšie zmluvy, čo len sláve ryšavého dievčatka pomohlo.

Tým, že žila Lindsay vo svete šoubiznisu už od skorého veku, si odmalička zvykala na honosný život plný neobmedzených možností. Nielen ako dieťa, ale aj ako tínežderka dostala všetko, na čo len pomyslela - a práve možnosť nemať žiaden limit jej nakoniec výrazne uškodila. V čase, keď prechádzala do dospelosti, sa začala priateliť s multimiliárdovou dedičkou Paris Hilton. Práve kamarátstvo s ňou by sa dalo označiť za toxické, nakoľko boli dve celebrity zdrojom viacerých škandálov.

Prečítajte si: Pamela Anderson sa opäť vydala. Neuveríte, koho si tentokrát zobrala za muža

Zmenili sa na nepoznanie 

Búrlivý život dostal stopku u obidvoch, keď to viditeľne prehnali. Zatiaľ čo Paris krotila jej slávna rodina, Lindsay zastavili až odvykacie kúry a liečenia, ktoré musela podstúpiť po tom, ako zapríčinila dve dopravné autonehody. Dnes obidve sekajú dobrotu a ich búrlivý život je len už minulosťou. Nedávno sa v svadobných šatách ukázala Paris, ktorá pred oltárom povedala áno svojmu priateľovi, podnikateľovi a spisovateľovi Carterovi Reumovi a zdá sa, že jej kroky bude nasledovať aj Lindsay. Minulý víkend sa pochválila taktiež krásnou novinou.

„Moja láska, môj život, moja rodina, moja budúcnosť,“ napísala k fotografiám so svojím partnerom, na ktorých sa pochválila so zásnubným prsteňom. S podnikateľom Baderom Shammasom randí približne tri roky, no verejnosť vie o ňom skutočne len minimum. Tajomný muž, ktorý pochádza z Kuvajtu, si totiž svoje súkromie stráži - a na sociálnych sieťach má na rozdiel od Lindsay súkromný profil, na ktorom ho sleduje len 500 sledovateľov.

Zdá sa tak, že Lindsay pochopila výhody ''súkromného'' života a to, že nezdieľa so svetom úplne všetko jej prispieva k šťastiu. Podľa fotografií, na ktorých sa úprimne smeje a teší, je totiž jasné, že práve teraz zažíva najkrajšie obdobie svojho života.

Neprehliadnite: Geissenovci zažívajú slávu aj po rokoch. Od natáčania šou sa takmer nezmenili

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe