Presunúť na hlavný obsah

Vyniká špecifickým štýlom, šarmom a ženskosťou: 56-ročná Grece Ghanem je dôkazom, že vek je len číslo

Zahraničné celebrity

Áno, aj takto môže vyzerať 56 ročná žena! Má neuveriteľné množstvo energie, bezchybný štýl a móda je jej obrovskou vášňou. Zoznámte sa - Grece Ghanem žena, ktorá láme rekordy v sledovanosti a má telo bohyne.

Jej prístup k vnímaní ženstva je inšpirujúci

Aj napriek tomu, že čoskoro oslávi 57 narodeniny, vyzerá neuveriteľne. Táto žena ja jasným dôkazom, že vek je len číslo a to ako sa cítite z vás vyžaruje aj navonok. Grece Ghanem je influencerka, ktorá miluje módu, má špecifický a jedinečný štýl a nemá problém odhaľovať svoje telo. Treba v tomto smere uznať, že má postavu ako dvadsiatnička. Vidieť, že na sebe skrátka pracuje vo všetkých ohľadoch. 

Čítajte tiež: Známej modelke povedali, aby schudla. Ona však urobila pravý opak a nikdy sa necítila lepšie

Dlhé roky pracovala ako mikrobiologička v Libanone. Bola to práca, ktorá ju napĺňala, no k móde mala vždy veľmi blízko. 

"Vždy som sa o seba veľmi starala a hľadala svoj osobitý módny štýl. Zároveň som investovala do budovania kvalitného šatníka a tiež som vždy milovala módne časopisy. Boli pre mňa veľkým zdrojom inšpirácie," prezradila pre magazín Glamour.

Keď sa pred 16 rokmi presťahovala do Kanady, mikrobiológiu a prácu v nemocnici posunula na vedľajšiu koľaj a začala sa venovať fitnessu. Stala sa z nej v pomerne krátkom čase, vyhľadávaná osobná trénerka. 

"Celé to začalo to pred šiestimi rokmi, keď som si požičala instagram svojej dcéry, aby som mohla sledovať svojich obľúbených streetstyle fotografov. Následne ma prehovorila, aby som si založila vlastný profil." 

 

Zdieľala na ňom svoju vášeň k športu a jedinečný štýl. Zlom nastal, keď urobila rozhovor pre prestížny magazín a vtedy jej začala rásť fanúšikovská základňa rozrastať. Koníček sa tak menil na prácu, ktorú si zamilovala. 

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, čo speváčka Adele schudla 50 kíl, exceluje: Na týchto záberoch by ste ju už ani nespoznali

"Myslím, že tento článok vzbudil veľkú pozornosť. To, že som mala päťdesiat a mala som svoj osobitý štýl, zrejme zaujalo. Aj preto si myslím, že sa môj profil sa organicky rozrástol."

Je štýlová, elegantná a inšpiruje svojim entuziazmom tisícky žien po celom svete. Hoci je svojská, nebojí sa vyjadriť svoj názor a nezaujíma ju, čo si o nej iní myslia, ona je so sebou spokojná. Dokonca priznáva, že až po 50 - tke začala skutočne žiť a konečne je sama sebou. Hoci je občas kritizovaná za odhalené fotografie, ona tvrdí, že sa takto cíti komfortne a je to len uhol pohľadu. 

"Všetkým ženám by som odkázala, nech si kupujú módne kúsky preto, že sa im páčia, nie preto, že ich niekto určil za trend sezóny. Len v takom oblečení sa budete cítiť krásne, a navyše vám dodá silu a radosť. No a rozhodne neplatí, že ženy po päťdesiatke nemôžu experimentovať so strihmi či farbami. Buďte samy sebou Len vtedy budete šťastné!"

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe