Presunúť na hlavný obsah

American Music Awards 2021 v štýle nádherných rób. Jennifer Lopez klasickou hviezdou večera, prekvapila aj známa raperka

Lifestyle

V nedeľu sa konal 49.ročník udeľovania ocenenia American Music Awards, ktoré sa zúčastnili tie najznámejšie hudobné ikony súčasnosti. Táto udalosť predviedla okrem talentu však nepochybne aj módne kúsky.

Jennifer Lopez 

Napriek tomu, že sa o Jennifer rozprávalo o neveste najmä minulý rok - kedy si mala za manžela zobrať bývalého športovca Alexa Rodrigueza, tému svadby nastolila speváčka aj teraz. Na American Music Awards totiž odprezentovala svoju novú skladbu s príznačným názvom Marry Me, ktorú sprevádzali aj nádherné svadobné šaty z dielne Dolce & Gabbana. Nebola by to JLo, ak by si vybrala tradičný model šiat, a tak aj tentokrát prekvapila - a siahla po netradičnej béžovej farbe, ktorá však zaujala rovnako. Pri pohľade na speváčku možno dodať len jediné; a to, že jedného dňa bude skutočne krásnou nevestou. 

Winnie Harlow

Supermodelka a jedna z tvárí prestížnej značky Victoria's Secret sa na udeľovaní hudobných cien objavila v skutočne odvážnom kúsku od návrhárky Zuhair Murad. Minišaty nielenže zvýrazňovali postavu Winnie, ale zároveň pútali pozornosť svojím materiálom. Celý totiž vytváral dojem, že je modelka pokrytá šperkami, a tak je skutočne na mieste povedať, že doslova žiarila. Nehovoriac o tom, že zemité farby, v ktorých sa róba niesla, sa k nej dokonalo hodili. 

Cardi B

Známa raperka predviedla rovno hneď niekoľko rób, no najviac zaujala dvomi - bielo a čiernou, čím vytvorila dokonalý protiklad. Na začiatku sa objavila v čierných, obtiahnutých šatách od značky Schiaparelli, ktoré doplnila tajomnou zlatou maskou, masívnymi náušnicami a dlhými zlatými nechtami. Po ocenenie si na pódium prišla už v bielej róbe anglickej módnej návrhárky Miss Sohee, ktorá bola pokrytá kryštálikmi.

Olivia Rodrigo

Mladá speváčka, ktorá momentálne zažíva obrovskú slávu, si z American Music Awards neodniesla len hudobné ocenenie, ale aj uznanie módnych znalcov. Na udalosti totiž predviedla zaujímavú róbu z dielne Davida Komu, ktorá prilákala pozornosť. Bledomodré šaty totiž pôsobili síce priesvitne, no decentným dojmom. Zaujímavým prvkom bolo aj páperie na konci, ktoré dodávalo celej róbe prvok elegancie.

​Rachel Zegler

Americká herečka si na túto udalosť zvolila róbu z dielne Caroliny Herrery, ku ktorej zvolila len nenápadné náušnice a vlasy vyčesané dozadu. Kúsok z najnovšej jarnej kolekcie bol totiž sám o sebe šperkom a skutočne k nemu nebolo potreba nič viac. Rachel okrem iného zvýraznila svoju ženskú postavu, no zároveň pôsobila honosne.

​Neprehliadnite: Emmy Awards 2021 v štýlovom duchu: Zabodovala mladšia sestra Olseniek, ale aj hviezda seriálu The Crown

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe