Presunúť na hlavný obsah

Debut neterí princeznej Diany. Krásne dvojičky sa objavili na titulke magazínu

Zahraničné celebrity

Zrejme neexistuje človek, ktorý by nepoznal princeznú Dianu. Jej tvár sa stala ikonickou aj vyše 20 rokov po smrti a jej odkaz hľadajú ľudia po celom svete všade - najnovšie v jej milovaných neterkách.

Princezná Diana bola odjakživa považovaná nielenže za symbol dobra, ale aj krásy. Možno to bolo jej charizmou alebo typicky detským, nevinným vzhľadom, no bývalá manželka princa Charlesa bola ikonou, ktorej vzhľad predstavoval okamžite úspech. Niet sa čomu čudovať, Diana na svojom imidži pracovala celý život a v očiach verejnosti bola vyobrazená ako ľudomilka, ktorá sa snažila pomôcť všetkým vo svojom okolí. 

Dnes je jej odkaz často porovnávaný s pôsobením vojvodkyne Kate či bývalej vojvodkyne zo Sussexu, Meghan Markle. Faktom však je, že ani jedna z nich nemá tak blízko k Diane, ako jej vlastné netere. Z dcér jej brata sú totiž už nádherné slečny, ktoré pôsobia aj vďaka slávnemu menu v oblasti modelingu. 

Prečítajte si: Získava čoraz viac pozornosti. Sesternica Williama a Harryho hviezdi na modelingových molách

Kráľovský modeling 

Najvýraznejšou z nich je nepochybne Kitty Spencer, ktorá na seba pútala pozornosť už ako tínedžerka. Práve vtedy sa jej totiž podarilo získať prvé kontrakty a dnes sa pôvabná blondína môže pýšiť spoluprácou so značkami ako Bvlgari či Dolce&Gabanna. Svoj debut mala niekoľkokrát už aj na titulkách magazínov Elle, Harper's Bazaar a Elle. Málokto však tušil, že Kitty má dve rovnako krásne sestry dvojičky, ktoré majú taktiež obrovský potenciál zažiariť pred fotoaparátmi.

Na spoluprácu sa s nimi dohodol magazín Tatler, ktorý je známy tiež ako magazín kráľovskej rodiny. Práve tento mesačník má totiž najlepšie vzťahy s britskou rodinou - a práve to bolo dôvodom, prečo o, sestry Spencerové dovolili nahliadnuť do svojho súkromia.

„Dianu sme nikdy nepoznali ako princeznú, ale ako našu tetu. Tým, že sme vyrastali v Južnej Afrike, nemali sme poňatia, koľko veľa pre svet znamena,'' prezradila pri fotení Eliza, ktorá si až dnes uvedomuje ošiaľ okolo svojej milovanej tety. „Stále bola mimoriadne milá, príjemná a milujúca. S nami deťmi sa snažila stále spájať a byť súčasťou našich životov,'' zaspomínala si ďalej. Ako aj Eliza, aj Amelia majú dlhoročných priateľov a zdá sa, že čoskoro obidvom zazvonia svadobné zvony. 

Neprehliadnite: Modernizácie ako potrebný prvok. Kráľovská rodina zaviedla vlastný youtube kanál, ale aj nové postupy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe