Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Hailey a Justin Bieber na návšteve francúzskeho prezidenta. Ich outfit vyvolal kontroverziu

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že sa radia obidvaja k najštýlovejším celebritám, tentokrát spravili krok vedľa. Známy spevák so svojou manželkou neodhadli mieru moderných prvkov pri vskutku významnej udalosti.

Aj keď bolo manželstvo speváka Justina Biebera a jeho manželky Hailey prekvapivé, faktom je, že dnes sa radia k najobľúbenejším párom svetového šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať, obidvaja sú mladí, obľúbení, úspešní a v neposlednom rade štýloví. Aj vďaka tomu sa ocitli na titulke magazínu Vogue či stali tvárou kampane Calvin Klein, kde sa objavili už ako manželia. 

Justin sa netají tým, že je obrovským milovníkom módy. Na rozdiel od klasického štýlu však vsádza na najnovšie trendy, ktoré môžu síce pôsobiť trochu kontroverzne či nápadito, no v skutočnosti sú dielami tých najuznávanejších návrhárov. O tom, že má k móde blízko aj jeho manželka Hailey nemožno pochybovať - sama je totiž modelkou, ktorá priamo s módnymi velikánmi spolupracuje. Zdá sa však, že sa aj majster tesár utne. To sa stalo Bieberovcom, ktorí to tentokrát prestrelili a na prestížnej návšteve u prezidenta Emmanuela Macrona si skôr vyrobili hanbu. 

VIDEO: Hailey Bieber a Justin Bieber na ceste zo svojho domu 

 

Prečítajte si: Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

Neznalosť bontónu 

Keď sa spevák so svojou manželkou objavil v romantickom Paríži, nikomu ani nenapadlo, že ich o pár dní čaká pomerne dôležité stretnutie - a to s francúzskym prezidentom a jeho ženou v prezidentskom paláci. Z akého dôvodu sa vôbec tento míting konal, nie je známe. 

Kanadský spevák sa pochválil fotkou na sociálnej sieti, pri ktorej síce neozrejmil dôvod stretnutia, no napriek tomu vyvolal rozruch. Aj keď si totiž na túto udalosť zobral oblek, doladil ho sneakersami, ktoré zabili celkový elegantný dojem. Podobne na tom bola aj jeho manželka Hailey, ktorá si zvolila obtiahnuté šaty, ktoré okolo bontónu ani len nešli. Nielenže odhaľovali jej brucho a ramená, čo je podľa protokolu nevkusné a zakázané (pozn. redaktora pri návštevách vysoko postavných osôb), ale zároveň si nedala ani len podprsenku.

 

„Áno, Hailey má skvelú postavu, to vieme. Obliecť sa tak na stretnutie s prezidentom v oficiálnom duchu je však mimoriadne nevkusné. Kultúra a bontón sú zrejme už out,'' znel jeden z tisíce komentárov na sociálnej sieti, ktorý pár kritizoval. Dvojica si z toho však ťažkú hlavu nerobí - obidvaja sú už zvyknutí na kritiku a názory druhých ich nezaujímajú. 

Neprehliadnite: VIDEO: Porovnávanie s mamou je niečo, čo mi ubližuje: Kaia Gerber prezradila, prečo chce byť iná ako jej mama