Presunúť na hlavný obsah

Kašmírový sveter 4x inak: Kúsok, ktorý by vám nemal chýbať v šatníku a rozhodne je generačným

Móda

Kašmírový sveter ju kúsok, ktorý by v šatníku mala mať každá jedna žena. Je štýlový, nadčasový a má tendencie stať sa generačným. Viete však ako ho nosiť?

Jednoduchosť, elegancia a cit pre detaily. Azda tak možno definovať štýl žien, ktoré nedajú na kašmírové svetre dopustiť. Šatník zložený z klasických, jednoduchých kúskov je čoraz žiadanejším. Pozrite sa, ako kašmírový sveter nosiť.

Štýl, ktorý neomrzí

Kvalitný, pohodlný, nadčasový a taký, ktorý dlho vydrží. Kašmírové svetre sú skrátka ikonickou záležitosťou, ktorá pretrváva. A nenosia sa len v základných tónoch, ale pokojne môžte siahnuť aj po farebných kúskoch.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Zelená, smaragdová, červená, či fialová. Celá farebá škála je vám v tomto prípade k dispozícii. Dokonale dotvoria pánsky look, čiže po nich pokojne siahnite aj pod kostým.

Ležérnosť, ktorá funguje

Viete aký je kľúč k perfektnému stylingu? Neprekombinovať, no zároveň vyniknúť a byť sama sebou. Nájsť takýto balance síce môže byť náročné, ale je to hra, ktorá funguje. Áno aj jednotný, zemitý tón vrámci outfitu, nemusí byť nuda. Oživiť ho môžete len teniskami, ktoré upútajú.

Dokonalý streetstyle s nadčasovosťou

Jeden z najpraktickejších jesenných trendov je kombinácia kašmírového svetra a jeansov. Čierno - biela variácia je v tomto síce klasikou, no maximálne nadčasovou. Tu máte istotu, že presne tie isté kúsky sú niečo, po čom budete môcť siahnuť aj o päť rokov.

Skúste farebné akcenty, či výraznejší doplnok

Jednoduchý ženský štýl v ktorom vždy vyniknete. Aj tak možno definovať túto kombináciu. Nebojte sa farebných akcentov, či výraznejšieho doplnku. Kráľovská modrá je pre jesenné obdobie ako stvorená. Ak ju skombinujete s krémovou, či béžovou, vytvoríte dokonalý look na bežné dni.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe