Presunúť na hlavný obsah

Ikonické pokrývky hlavy, po ktorých v zimnej sezóne treba rozhodne siahnuť: Prispôsobte štýl svojej osobnosti

Móda

Ak hľadáte perfektné pokrývky hlavy, vieme po čom siahnuť. Sú nadčasové, pohodlné a vyzerajú skvele.

Sú praktické, funkčné, urobia vám službu aj počas chladnejších dní a navyše sú aj mimoriadne trendy. Čiapky, klobúky, baretky, ale aj šiltovky sú kúskami, vďaka ktorým dokážete svoj celkový look okamžite zmeniť. Niekedy stačí skutočne minimálny zásah vrámci outfitu a prejaví sa to aj na vašom vnútornom feelingu. 

Beanie ako zimná nevyhnutnosť

Čiapky sú absolútnou klasikou, ktorá k zime jednoducho patrí. Ak ste aj vy dlhodobo patrili do kategórie žien, ktoré túto pokrývku hlavy príliš nemuseli, je čas to zmeniť. Sú obrovským trendom tejto zimy a dokážete ich nosiť ku všetkému. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Pokiaľ totiž stavíte na kvalitné materiály ako kašmír, či alpaka, je viac ako isté, že si ich zamilujete. Sú totiž príjemné na dotyk, jemné a skvele zahrejú.

Klobúková hra 

Populárneho letného kúsku sa nemustíe vzdať ani počas tejto zimnej sezóny. Práve naopak. Klobúk sa hodí k vlneným oversize svetrom, páperkám, ale aj k prešívaným kabátom.

Naozaj trendy sú tzv. "bucket hats". Tie sa vyrábajú z nepremokavej tkaniny, takže funkčnosť verzus vizuál má skóre 1:1.

Šiltovková revolúcia

Aj keď kedysi našli svoje využitie len pri športových aktivitách, dnes sa uplatňujú aj pri elegantných variáciách outfitov. Šiltovky možno nepochybne zaradiť medzi módne trendy, ktoré jednoducho pretrvávajú. Kombinácia koženného saka, jeansov a šiltovky je nadšasovou klasikou a v žiadnom prípade nesklame. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

V zimnom období sa držte skôr tlmenejších farieb ako je tmavozelená, bordová, prípadne tmavohnedá, či čierna. Tie sa hodia rovnako blondínkam, ale aj tmavovláskam. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe