Presunúť na hlavný obsah

Emmy Awards 2021 v štýlovom duchu: Zabodovala mladšia sestra Olseniek, ale aj hviezda seriálu The Crown

Zahraničné celebrity

73.ročník prestížneho filmového ocenenia priniesol prekvapenia najmä pre streamovacie platformy. Azda najväčší úspech zožal seriál spoločnosti Netflix, The Crown, ktorého predstavitelia si odniesli hneď niekoľko sošiek. Za povšimnutie okrem iného stáli aj ich outfity, ktorými to už ako to na takýchto udalostiach býva zvykom - príjemne prekvapili.

Emma Corrin 

Predstaviteľka princeznej Diany v seriáli The Crown prekvapila róbou značky Miu Miu, v ktorej nechala vyniknúť svoju štíhlu postavu. Zahaliť rovnakou látkou si nechala aj vlasy a ruky, čím upútala pozornosť na prázdny dekolt. Aj keď ho neozdobila žiadnym šperkom, v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac - a Emma tak nechala vyniknúť svoje zaujímavé črty tváre. Celý outift však doplnila ešte jedným nápaditým doplnkom - a to umelými nechtami, ktoré pripomínali drápy. 

Anya Taylor-Joy 

Hviezda tejto generácie na seba najmä v posledných mesiacoch upriamuje pozornosť. Je to len pár týždňov dozadu, čo sa objavila na titulke známeho britského magazínu Tatler ako jedna z vychádzajúcich hviezd, o ktorej ešte budeme počuť. Niet sa čomu čudovať - seriál The Queen's Gambit, v ktorom stvárnila pôvabná herečka hlavnú úlohu, získal Emmy v kategórii Najlepšia limitovaná séria. Prestížnosť seriálu a jeho úspech Anya patrične odprezentovala honosnou róbou z dielne Dior, ktorá bola aj vďaka zvolenej žltej farbe neprehliadnuteľná. Zaujímavým prvkom bol nepochybne šperk, ktorý jej zdobil odhalený chrbát. Naň herečka upriamila pozornosť vypnutými vlasmi, ktoré skvelo doplnila červeným, výrazným rúžom. 

Prečítajte si: To najlepšie z Met Gala 2021: JLo apelovala na tradičné hodnoty, Kardashianka opäť šokovala a ukázal sa aj nový pár

Olivia Colman

Ďalšia predstaviteľka zo seriálu The Crown, konkrétne herečka Olivia Colman, ktorá v posledných dvoch sériách stvárnila kráľovnú Alžbetu, sa predviedla v elegantnej róbe srbskej značky Roksanda. Čierne šaty boli doplnené oranžovým golierom, čím nepôsobili fádne, práve naopak. Farba celý outfit oživila, čo Olivia podčiarkla striebornými šperkami.

Elizabeth Olsen 

Mladšia sestra slávnych dvojičiek patrila podľa viacerých módnych kritikov medzi najlepšie oblečené ženy večera. Vzdušný model značky The Row patril rozhodne k odvážnejším modelom, ktoré nevyzerajú dobre len tak na niekom - no Elizabeth celej róbe dodala šmrnc, eleganciu a ženskosť, aká sa od takejto udalosti vyžaduje. Jemná, krémová farba bola skvelým kontrastom k červenému kobercu a celkový look podčiarkla herečka mohutnými, striebornými náušnicami.

Catherine Zeta-Jones

Aj keď tentokrát Catherine Zeta-Jones sprevádzala len svojho manžela Michaela Douglasa, ktorý bol na Emmy nominovaný, mnohé celebrity svojou červenou róbou zatienila. Herečka po tejto farbe siaha pomerne často, nakoľko vie, že k jej olivovému typu pleti sa takmer bordová farba mimoriadne hodí. Tentokrát sa o jej šaty postarala mladá, začínajúca návrhárka Cristina Ottaviano, ktorá si vďaka looku Catherine urobila nepochybne skvelú reklamu. 

Viac fotiek outiftov nájdete v galérii

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe