Presunúť na hlavný obsah

Do okruhov vyvolených sa nedostali. Sesternice Kardashianiek nie sú pre svet šoubiznisu až tak nóbl

Lifestyle

Meno Kardashian je vo svete šoubiznisu známe aj pre tých, ktorí nesledujú najnovšie trendy. Napriek tomu sa, zdá sa, nie je zárukou úspechu.

Napriek tomu, že sa zdá, že sa slávne Kardashianky objavili vo svete šoubiznisu z dňa na deň, faktom je, že vytvorenie silného mena stálo hlavné predstaviteľky mnoho úsilia. Postarala sa najmä o to ich mama Kris Jenner, ktorá prišla s formátom televíznej šou. Tá od začiatku zaznamenávala (ne)typický život bohatej rodiny plný škandálov. Šou The Keeping Up With the Kardashians sa vysielala dlhé roky a dnes sa radí medzi najsledovanejšie na svete. 

Hlavnou predstaviteľkou bola spočiatku Kim Kardashian, ktorú diváci poznali ako dôvernú priateľku Paris Hilton. Oveľa viac ju vak preslávila domáca sex nahrávka, ktorá sa dostala na verejnosť. „Ako mama som si povedala, že Kim zabijem. Na druhej strane ako manažérka...'' povedala na margo tejto situácie v šou Kris Jenner. Aj keď zverejnenie intímneho videa bolo nepochybne pre Kim nepríjemné, faktom je, že z tejto siutácie vyťažila čo najviac. A ťaží z nej doteraz. 

Prečítajte si: Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

Ikony, ktoré menia svet módy

Počet fanúšikov sa totiž začal zo dňa na deň zvyšovať - a dnes už nepatrí len Kim, ale aj jej sestry, k najpopulárnejším osobám Hollywoodu. Nepochybne za to môžu aj iné škandály, ktorými živili svojich fanúšikov prostredníctvom spomínanej šou, ale aj úspechy, ktoré so slávou prišli. Z Kim sa stala podnikateľka a módna ikona, z jej staršej sestry Kourtney majiteľka časopisu, z mladšej sestry Kendall jedna z najúspešnejších modeliek sveta a dokopy pôsobia všetky Kardashianky ako influencerky na sociálnych sieťach. Pri stovkách miliónov ľudí, ktorí ich sledujú, majú možnosť si za jeden post vypýtať obrovské peniaze.

Obrovské publikum je jedným z dôvodom, prečo sa im v podnikaní tak darí. Všetko, čo pridajú na svoj Instagram, sa stáva takmer okamžite hitom, ktorí bezhlavo nasledujú všetci. Nejedná sa len o materiálne veci, ale aj priateľstvá. Ak sa niekto objaví po boku Kardashianiek, je isté, že vo svete šoubiznisu bude mať svoje miesto. Dôkazom toho sú napríklad najlepšie kamarátky Kylie Jenner, ktoré získali prestíž len preto, že sa s najmladšou členkou klanu bavia.

Aj preto je prekvapením, že slávu nemajú sesternice Kardashianiek. Napriek tomu, že nesú taktiež slávne meno Kardashian, sú Kristi, Kara a Kourtni od šoubiznisového pozlátka odrezané. Kim ich síce v šou raz predstavila, no bolo to prvý a posledný krát. Hoc majú údajne dobré vzťahy, zdá sa, že do konceptu slávnych sestier jednoducho nezapadajú. Mnohým to príde mimoriadne zvláštne, nakoľko sa členky klanu chvália skutočne všetkým - a do svojich verejných projektov či šou zapojili dokonca aj 90-ročnú babku. Zdá sa však, že Kristi, Kara a Kourtni nie sú pre nich dosť nóbl - a na rozdiel od slávnych sestier viac inklinujú k bežnému životu bez filtrov a prehnaného luxusu.