Presunúť na hlavný obsah

Kaley Cuoco sa nedrží veľkosti S. Pôvabná herečka je dôkazom toho, že na váhe nezáleží

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že doba napreduje a čoraz viac sa kladie dôraz na dôležité témy psychického zdravia, bodyshaming sa najmä vo svete šoubiznisu čoraz viac objavuje.

Už v seriáli Teória veľkého tresku, kde sa Kaley objavila ako jedna z hlavných postáv, zobrazovala predstaviteľku Penny. Pôvabná suseda, ktorá motala v snímkach hlavy chlapom, nepatrila k ženám, ktoré by sa mohli chváliť typickou modelkovskou postavou, no naopak bola obdarená ženskými krivkami. Počas toho, ako sa seriál natáčal, nikomu ani len nanapadlo komentovať postavu herečky - no krátko po tom, ako skončil, sa spustil kolotoč nevhodných poznámok.

Všetko sa to spustilo nevinnou fotografiou z premiéry, na ktorú zobrala herečka svoju sestru. Hneď po tom, ako zverejnila fotografiu na sociálnu sieť, sa spustila vlna komentárov, ktorá apelovala na jej väčšie bruško a celkovo kilá navyše. „Je to smiešne a zároveň tragické, že sa niečo také ľudia dokážu vôbec pýtať. Nie som tehotná. Pravdepodobne to bol zlý uhol. Seriózne, mali by ste byť ohľadom tejto témy ticho,'' adresovala fanúšikom, ktorí komentovali jej výzor. 

Prečítajte si: So svojím telom sa žena musí naučiť žiť: Kate Winslet o zbytočných diétach a o tom, ako sa dopracovať k spokojnosti so sebou

Na svojej postave pracuje

Kaley otvorene priznáva, že nikdy nepatrila k ultraštíhlym ženám, no napriek tomu, že na svojej postave pracuje, sa o to nikdy nesnažila. Práve naopak - uvedomuje si, že v rôznych životných etapách môže jej telo vyzerať inak aj kvôli stresu či nedostatočnému pohybu. Ťažkú hlavu si však z toho nerobí. 

„Som typ ženy, ktorá si musí stále kúpiť džínsy v troch veľkostiach, pretože nikdy neviem, akej veľkosti bude moje telo budúci deň,'' priznala otvorene predstaviteľka Penny, čím si získala priazeň najmä obyčajných žien. Nafúknuté bruško alebo kilá navyše nie sú pre Kaley prioritou, na ktorú sa sústredí. Podstatnejšie je pre ňu cítiť sa dobre vo vlastnom tele - a to bez ohľadu na to, kto čo hovorí. 

Neprehliadnite: Speváčka Adele otvorene o sebavedomí. Nabrať sa jej ho podarilo až po dlhých rokoch práce na sebe

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe