Presunúť na hlavný obsah

Aj pri deťoch sa viete dostať expresne rýchlo do formy: V exkluzívnom rozhovore Lena Perminova prezradila, ako na to

Zahraničné celebrity

Ak túžite po krásnej figúre, no stále sa vyhovárate, že popri deťoch je to nemožné, táto žena vás presvedčí o opaku. Lena Perminova vyzerá totiž absolútne božsky.

Naučte deti pravidlám, disciplíne a nebudete mať čas na výhovorky

Nádherná blondínka, vyzerá doslova ako bábika. Málokto by tipoval, že táto žena je matkou dvoch synov - Nikity a Egora a rozkošného dievčatka, ktoré je jej vernou kópiou, Ariny. Hoci je mamou na plný úväzok, nezabúda ani sama na seba a pracovne je veľmi aktívna. Podniká, bloguje, navrhuje oblečenie, venuje sa modelingu. Krehká kráska jednoducho žije rozprávkový život. Aj napriek sľubnej kariére vie, že byť mamou je poslaním. A tak sú u nej vždy na prvom mieste deti, ako sama prezradila. No nezabúda ani sama na seba.

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým?

"Ja svoje deti a manžela milujem nadovšetko. Aj preto kvôli nim vstávam každé ráno o 5:00, hoci nemusím (smiech). Ale nie, naozaj viem, že sa o nich musím postarať, aby všetko fungovalo tak ako má. No a môj muž je mi pri tom všetko veľkou oporou. A dnes už vlastne aj deti. Ja som ich od malička viedla k samostatnosti. Vedela som, že túžim byť mamou, no nie otrokom. Práve vtedy máte čas venovať sa aj sama sebe a napríklad aj figúre. Naučte deti pravidlám, disciplíne a nebudete mať čas na výhovorky."

"Čo sa týka cvičenia, nedám dopustiť na cviky s vlastnou váhou a jógu. Je to ideálna kombinácia ako udržať krásnu figúru a zároveň si pozitívne nastaviť myseľ. Keď chcete zhodiť, dajte si 4 týždne tvrdšieho režimu. Cvičte 5x do týždňa, dva dni venujte ľahšej aktivite akou je napríklad plávanie."

"Čo sa týka stravy ja osobne si rada doprajem, ale ak sa potrebujem zbaviť pár kíl, ako to bolo po pôrode, nastavila som si režim dvoch hlavných jedál denne. Pokojne som mala pizzu, či cestoviny. Ale nič medzitým. Žiadne snacky, cukor, úplne som vylúčila sladké jedlá a dezerty. Toto podľa mňa perfektne funguje. Zbavte sa rafinovaného cukru a kilá pôjdu dolu, verte mi."

Toto tvorí základ jej jedánička

  • Zelenina: brokolica, šalát, špenát, kel, kapusta, batát
  • Ovocie: banán, melón, pomaranč, grapefruit, jablko, ananás, hrušky, papája, maliny, čučoriedky
  • Sacharidy: hnedá ryža, ovsené vločky, celozrnné potraviny, semolinové cestoviny
  • Proteíny: ryby, vajcia, tvaroh
  • Tuky: olivový olej, rybí olej, maslo, orechy, ľanové semienka, avokádo, chia semienka

Mohlo by vás zaujímať: Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

- Najčítanejšie -