Presunúť na hlavný obsah

Krásna právnička Johnnyho Deppa: Po vyhratom súde sa o ňu pretekajú po celom svete, každý ju chce získať

Zahraničné celebrity

Ostro sledovaná kauza Johnnyho Deppa a Amber Heard, ktorá miestami pripomínala reality show, má dohru. Okúzľujúca advokátka, do ktorej sa herec údajne zapozeral, je dnes na roztrhanie.

Americká právnička Camille Vasquez, ktorá v súdnom spore medzi hollywoodskymi hercami a bývalými partnermi Amber Heard a Johnnym Deppom zastupovala práve herca, strhla na seba pozornosť už počas súdnych pojednávaní.

Čítajte tiež: Ani 30-ročný vekový rozdiel ich nerozdelil. Ikonický Richard Gere našiel osudovú lásku až po 70-tke

Keďže pojednávania na súde boli verejné, kauzu sledovali milióny ľudí po celom svete. Internetom sa šírili detaily, o ktorých možno fanúšikovia ani (ne)museli vedieť. Rovnako sa však šírila pripravenosť právničky Johnnyho Deppa, ktorá svojimi postrehmi a otázkami vedela, ako Amber zahnať do kúta. Miestami to pripomínalo až film s vopred dohodnutým scenárom. Camille si totiž počínala tak dobre, že všetko viedlo k jasnému víťazstvu slávneho hollywoodskeho herca. Zábery, ktoré obleteli svet hovorili aj o tom, že Johnny sa do svojej právničky zapozeral. 

Camille a jej veľký krok v kariére

Na svoj vek je Camille veľmi šikovná a práve víťazstvo Johnnyho Deppa na súde sa zapísalo v jej životopise ako prelomové a znamená to veľký pokrok v jej kariére. Jej schopnosti a vedomosti v 37 rokoch ihneď ocenili mnohí po svete a ihneď sa o ňu začali zaujímať rôzne advokátske spoločnosti z celého sveta.

Spoločnosť, v ktorej pôsobí, okamžite zareagovala, aby si ju udržala

Camille, ktorá pôsobila v spoločnosti Brown Rudnick, tam však aj naďalej zostáva. Samotný generálny riaditeľ si ju váži natoľko, že dnes je partnerkou v spoločnosti. Firma sa tak postarala o to, aby jej talentovaná a ambiciózna právnička „neušla“ do konkurencie a do Camille vložili plnú svoju dôveru. 

Mohlo by vás zaujímať: Miláčik ženského publika sa po rozvode mení na počkanie: Obľúbený herec pôsobí na nových fotkách na nepoznanie