Presunúť na hlavný obsah

Miláčik ženského publika sa po rozvode mení na počkanie: Obľúbený herec pôsobí na nových fotkách na nepoznanie

Zahraničné celebrity

Úloha superhrdinu mu priniesla slávu po celom svete, ale aj obdiv milióny žien. Ten nestratil ani kvôli drámam vo svojom živote - no zdá sa, že môže stratiť titul sexsymbola, ktorým ho mnohé magazíny menovali.

Dalo by sa povedať, ža kariéra známeho amerického herca odštartovala najmä vďaka jeho výzoru. Jediný syn umelecky založených rodičov bol odjakživa vedený k tomu, aby nepopieral svoje ja a vyjadroval svoj štýl bez ohľadu na to, čo mu káže okolie. Aj preto bol už ako mladý ovplyvnený Havajom, kde vyrastal - a dredy boli dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou jeho výzoru. 

Jason Momoa mal len 19 rokov,  keď ho lokálny fotograf vyzval k tomu, aby sa viac venoval modelingu. Svet pre kamerou ho prekvapivo lákal a počas toho, ako sa rozbiehala jeho modelingová kariéra, si vyskúšal aj rolu herca. V havajskom seriáli Baywatch Hawaii sa objavoval niekoľko rokov, keď sa rozhodol svoju kariéru herca posunúť ďalej. Modeling zanechal a vrhol sa do brán filmu.

Ešte predtým, než zahviezdil vo filme Aquaman, kde stvárnil hlavnú postavu, si zahral rolu v známom seriáli Game of Thrones. Bolo to práve stvárnenie superhrdinu, ktoré mu prinieslo slávu po celom svete - a z Jasona ženy šaleli. 

Prečítajte si: Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

Rozvod na ňom zanechal stopy

V čase, keď sa pozornosť médií začala zameriavať na Jasona, herec však otvorene priznal, že jeho srdce patrí len jednej žene - herečke Lise Bonet, do ktorej sa zamiloval už ako malý chlapec. Zdalo sa to ako rozprávkové manželstvo.

„Hneď po tom, ako som ju videl v televízii, som povedal - mami, túto! Túto ženu chcem za svoju manželku. Povedal som jej to až po dvoch spoločných deťoch, inak by to bolo príliš strašidené a divné. Vždy som ju chcel stretnúť. Bola kráľovnou už od prvého momentu,'' vyjadril sa v The Late Late show na adresu svojho vzťahu. 

Pre mnohých bolo šokom, keď sa po 17-tich rokoch spolu dvojica rozhodla ísť od seba. Aj keď boli manželmi len od roku 2017, randiť spolu začali už v roku 2005 - a o dva roky na to sa im narodilo prvé dieťa. Ani dve spoločné deti však nedokázali vzťah zachrániť.

Dnes je už oficiálne jasné, že dvojica sa rozišla. „Láska medzi nami pokračuje, vyvíja sa a pokračuje inými spôsobmi,'' vydali spolu oficiálne stanovisko, dnes už dvaja rozídení ľudia. Lisa prestala nosiť svoju obrúčku, a tak už niet pochýb o tom, že ich manželstvo oficiálne skončilo a to, čo medzi dvojicou je, je tak maximálne priateľstvo.

Najnovšie snímky filmového Aquamana však ukazujú, že po rozvode sa zmenil - a pre mnohé ženy je to zmena k horšiemu. Kedysi sexsymbol nabral kilá navyše, kvôli ktorým vyzerá takmer na nepoznanie. Čo myslíte?

Foto nájdete v galérii

Neprehliadnite: Neuveriteľná premena Zoë Kravitz. Dcéra známeho hudobníka sa zmenila na nepoznanie

Považovali ste/ považujete tohto herca za sexsymbola?

spolu hlasovalo 412 ľudí

áno
246

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe