Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší deň v živote Jennifer Lopez: Slávna hviezda prezradila prekrásne detaily, ako ju Ben Affleck požiadal o ruku

Zahraničné celebrity

Hovorí sa, že stará láska nehrdzavie. Toto príslovie dokonale potvrdzuje hollywoodsky pár Jennifer Lopez a Ben Affleck. Ich príbeh lásky má happy end, aký vídame len vo filmoch.

Svet šoubiznisu čaká obrovská udalosť. A to svadba speváčky a herečky Jennifer Lopez a herca Bena Afflecka, ktorí sa opäť zasnúbili. 

JLo a Ben Affleck sa dali dokopy minulý rok. Vrátili sa k sebe po 17 rokoch, pričom v roku 2004 boli dokonca aj zasnúbení, avšak zásnuby nakoniec odvolali. Každý šiel svojou cestou, Affleck sa oženil s herečkou Jennifer Garner, ktorá mu na svet priniesla tri deti. A JLo si vzala speváka Marca Anthonyho, s ktorým si založila rodinu.

O Jennifer Lopez a Benovi Affleckovi sa vždy vravelo, že k sebe jednoducho patria. Dnes sa naozaj zdá, že si to myslel aj osud. Dvojica je znova spolu, znova zasnúbená a šťastná.

Neprehliadnite: Jennifer Lopez povedala áno: Vďaka tomuto môže láska na druhý pokus výjsť, radí ďalším ženám

JLo sa netají tým, že deň, kedy ju Ben požiadal o ruku, bol najromantickejší okamih v jej živote. Herec za ňou prišiel, keď bola vo vani. "Bola sobota večer a bola som na svojom najobľúbenejšom mieste na svete, vo vani plnej peny. Moja láska pokľakla a požiadala ma o ruku," spomína na prekrásnu chvíľu latino diva.

"Vôbec som to nečakala, Ostala som sa mu pozerať do očí. Aj som sa smiala, aj plakala. Snažila som sa to spracovať, že po skoro dvadsiatich rokoch sa to znova deje," dodala Lopez. Jennifer na moment doslova onemela a Ben sa teda opýtal, či jej mlčanie znamená "áno". "Opýtal sa ma, či to je ‘áno’. Povedala som ‘Áno, jasné, že to znamená áno’."

Prečítajte si: Žiadne filtre ani retuš! Jennifer Lopez má pleť ako bábika aj bez make-upu: Predviedla svoj ranný rituál krásy

Affleck kúpil svojej životnej láske prsteň s atypickým diamantom jemne zelenej farby. Práve zelená farba má pre JLo špecifický význam. "Zelená farba je moja šťastná farba," uviedla dávnejšie speváčka s tým, že vždy, keď mala na sebe zelenú, tak sa jej udiali úžasné veci.  Dúfame teda, že zelený diamant prinesie latino dive obrovské šťastie aj teraz. 

Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že láska tohto prominentného páru je ešte silnejšia než v minulosti. Jennifer a Ben si vraj lepšie rozumejú, viac sa rešpektujú a viac si vážia jeden druhého. Dokonca už zoznámili aj svoje deti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe