Presunúť na hlavný obsah

Róby z MET GALA 2022: Kim Kardashian prišla v preslávených šatách Marilyn Monroe, komu to pristalo najviac?

Zahraničné celebrity

Najprestížnejšia módna udalosť roka Met Gala 2022 v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku bola prehliadkou tých najveľkolepejších rób. Komu to podľa vás na červenom koberci najviac pristalo?

Módna udalosť roka MET GALA 2022 sa niesla opäť raz vo veľkolepom štýle. Prehliadka najslávnejších rób, na ktorej si môžete dovoliť čokoľvek. Byť stredobodom pozornosti a strhnúť na seba zrak je cieľom každej hviezdy, ktorá sem prichádza. 

Čítajte tiež: Budúcnosť módy? Mama vizionára Elona Muska predstavila novinku, ktorá sa môže stať čoskoro realitou

Kim Kardashian prekvapila a objavila sa v celkom zmenenom imidži. Róba kopírujúca jej siluetu bola po Marilyn Monroe. Kim pre DailyMail prezradila, že kvôli nej musela schudnúť 7 kilogramov, aby sa do nej zmestila. Šaty, v ktorých Marilyn spievala k narodeninám americkému prezidentovi J.F. Kennedymu z roku 1962, majú dnes hodnotu 5 miliónov dolárov a Kim ich mala len zapožičané.

Tohtoročný dress code bol totiž Gilded Glamour. V New Yorku sa tak zišla módna smotánka, medzi ktorou nechýbala ani Anna Wintour, Blake Lively, Kate Moss, Hailey Bieber, Kim Kardashian či Maye Musk a ďalšie.

Ako to vyzeralo na červenom koberci v Metropolitan Museum of Art v New Yorku a kto vás svojou róbou očaril najviac?

Mohlo by vás zaujímať: Zobral si jej priezvisko a vytetoval meno jej babky. Mladý Beckham sa oženil, na svadbe chcel mať aj kráľovskú rodinu

Blake Lively

Kim Kardashian

Hailey Bieber

Kate Moss

Cara Delevingne

David Peltz Beckham a Nicola Peltz Beckham

Maye Musk a Elon Musk

Anna Wintour

Kaia Gerber

Sara Sampaio

Miranda Kerr

Sarah Jessica Parker

Kendall Jenner

Ktorá róba z MET GALA 2022 vás oslovila najviac?

spolu hlasovalo 552 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe