Presunúť na hlavný obsah

Neuveriteľná premena Zoë Kravitz. Dcéra známeho hudobníka sa zmenila na nepoznanie

Zahraničné celebrity

Čas dokáže veľa. Zatiaľ čo niektoré celebrity pôsobia, akoby nestarli, nájdu sa aj také, ktoré sa zmenili skutočne na nepoznanie.

Na rozdiel od iných celebrít je herečka Zoë Kravitz oveľa ľahšie zapamätateľná než jej rovesníčky. Môže za to aj slávne meno - kráska je totiž dcérou jedného z najúspešnejších hudobníkov všetkých čias, Lennyho Kravitza. Jej mamou je herečka Lisa Bonet, ktorú ľuďom tiež netreba dvakrát predstavovať. Už od detstva tak bola Zoë centrom pozornosti všade, kde prišla. Ako celebritné dieťa okrem slávneho mena niesla aj istú zodpovednosť, ktorá spočívala v tom, čo so svojím potenciálom, ktorí od známych rodičov zdedila, urobí. 

Zoë sa nakoniec vybrala v šľapajách svojej mamy a prvýkrát sa pred kamerami objavila už v čase, keď študovala na strednej škole. Vtedy ešte nikto netušil, že sa z na prvý pohľad nenápadného dievčatka stane raz zaujímavá, exotická kráska, ktorej črty tváre sú dnes doslova ikonické. Zoë totiž svojou krásou vyráža dych - mix africko-amerických a ruských génov urobili jej tvár ľahko zapamätateľnú. Ako tvár si ju napríklad vybrala aj známa módna návrhárka Vera Wang.

Prečítajte si: Darí sa mu v kariére, no nie v láske. Známy sexsymbol je opäť sám

Príroda alebo plastické operácie?

Pri pohľade na staré fotografie Zoë sa však mnohým črtá otázka - a to, či herečka dosiahla efekt exotickej krásky pomocou estetických zákrokov. Napriek tomu, že jej mama Lisa Bonet má sama výrazné lícne kosti, a tak predispozície na zaujímavé črty tváre rozhodne herečka má, mnohí poukazujú na to, že existuje možnosť, že si dcéra hudobníka ku kráse dopomohla. 

Tá však akékoľvek zásahy do tváre popiera. Nemá zväčšené ani len pery, čo sa u celebritách považuje za jeden z najbanálnejších zákrokov. „Toto sú moje pery. Úplne prirodzené. Stále také, ako boli,'' odpovedala na jeden z komentárov, ktorý narážal na to, či si ich náhodou nenechala Zoë zväčšiť. Kráska akékoľvek tvrdenia popiera a tak sa zdá, že vyrástla do krásy skutočne bez akejkoľvek pomoci ihiel či zákrokov.  Nepochybne aj práve preto je kvôli svojej autentickosti považovaná za jednu z najzaujímavejších tvárí šoubiznisu.

Neprehliadnite: Pred rokmi sa Keanu Reeves zamiloval do Sandry Bullock: Dnes herečka priznáva, že tomu mohla dať šancu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe