Presunúť na hlavný obsah

Je Angelina Jolie opäť zamilovaná? S týmto mužom vraj randí už viac ako 12 mesiacov

Zahraničné celebrity

Obľúbená herečka, jedna z najkrajších žien planéty, úspešná režisérka Angelina Jolie, si od rozchodu s Bradom Pittom svoje súkromie stráži ešte intenzívnejšie ako predtým. Čoraz častejšie sa však v médiách pretriasa jej údajný nový vzťah. Naozaj je Angie opäť zamilovaná?

Snaží sa chrániť si osobný priestor

Žena, ktorá sa roky radí medzi najkrajšie na planéte, jedna z najlepšie zarábajúcich herečiek sveta, úspešná režisérka a mama, Angelina Jolie, doposiaľ veľké šťastie v láske nemala. Dve neúspešné manželstvá, následne na prvý pohľad idylický vzťah s hercom Bradom Pittom vyzeral, že jej nešťastnú vzťahovú krízu zažehná.

No nestalo sa tak. Pár napokon aj keď svoje životy na dlhé roky spojil, dospel k rozvodu.

V tom čase sa rozišla najkrajšia dvojica Hollywoodu. Neudržali ich pri sebe ani tri biologické a tri adoptované deti. Rozkol medzi nimi bol silnejší a samotný rozvod sprevádzalo množstvo emócií, ktoré sa týkali práve opatery o ratolesti. Dnes spolu dokážu hovoriť v racionálnej rovine, no nič viac medzi nimi nie je. 

Prečítajte si: Revolučný šatník vojvodkyne Kate. Podľa čoho si budúca kráľovná vyberá svoje outfity?

Po tomto náročnom období sa vrámci súkromia Angie uzavrela ešte viac do seba a snaží sa chrániť svoj osobný priestor. Hoci sa okolo nej pohybovalo viacero mužov, už dlhšiu dobu sa skloňuje jedno meno.

Známa kráska vraj už viac ako rok randí so známym spevákom, ktorý vystupuje pod umeleckým menom The Weeknd. Kedysi tvoril pár so Selenou Gomez, či Belou Hadid. Áno, od Angie je o 15 rokov mladší, no podľa zdrojov blízkych speváčke to ani jednému z nich neprekáža.

Niekoľkokrát ich paparazzi pristihli ako odchádzajú spolu z reštaurácie, dokonca ich odfotili aj pri dome speváka. Sama herečka sa však k vzťahu nevyjadruje. Jedno je však isté. V poslednom období pôsobí oveľa spokojnejšie ako kedykoľvek predtým.  

"Svojim priateľom tvrdia, že sú len dobrými kamarátmi, no tí, čo ich poznajú bližšie, vedia, že spolu tvoria pár," prezradil nemenovaný zdroj z ich okolia.

Dokonca spevák, ktorý je známy tým, že v skladbách opisuje svoj život hovorí o tom, že jeho frajerka je filmová hviezda. Ktovie, možno náhoda, možno nie. V každom prípade sa zdá, že Angie je opäť šťastná.

Neprehliadnite: Tajné vychytávky sestier Middletonových. Kate a Pippa sa držia zásad, ktoré im zdelila ich mama