Presunúť na hlavný obsah

Revolučný šatník vojvodkyne Kate. Podľa čoho si budúca kráľovná vyberá svoje outfity?

Zahraničné celebrity

Je vždy elegantná, štýlová a nadčasová. Vojvodkyňa Kate patrí nepochybne k najikonickejším ženám svetového šoubiznisu aj vďaka svojmu unikátnemu šatníku.

Elegantnosť na prvom mieste 

Aj keď má vojvodkyňa Kate ukážkovú, štíhlu postavu, na tom, čo nosí, si dáva záležať. Na prvom mieste je totiž u nej bontón, ktorý prísne dodržuje, a tak sú veľké výstrihy, krátke šaty, ale aj odhalené ramená, u nej obrovským tabu. Napriek tomu zvýrazňuje svoju ženskosť obtiahnutými modelmi, ktoré poukazujú najmä na jej osí driek. V kombinácii s lodičkami, na ktoré Kate nedá dopustiť, vytvára tak ukážkové outfity, ktorými sa môže inšpirovať nejedna žena, pre ktorú je elegantnosť na prvom mieste.

Kombinácia výrazných prvkov

Kate Middleton na seba priťahuje pozornosť všade, kde príde. Určite za to môže aj fakt, že je budúcou kráľovnou Veľkej Británie, ale zároveň aj faktor, že si vojvodkyňa z Cambridgeu vyberá výrazné farby, ktoré ju robia naprehliadnuteľnou. Na rozdiel od iných princezien sa Kate nebojí siahať aj po fuksiovej či červenej farbe. Všetko však kombinuje s mierou, a tak jej look nikdy nepôsobí ''too much'' práve naopak, decentne s miernym nádychom extravagantnosti.

Inšpirácia z minulosti 

Zatiaľ čo sa mnohé ženy inšpirujú vkusom princeznej Diany, ktorá sa v svete módy považuje za skutočne nadčasovú ikonu, Kate hľadá inšpiráciu aj v iných postavách. Mnohé jej kúsky sa nesú vo veľkolepom nádychu starovekých gréckych bohýň, no naposledy prekvapila zlatou róbou, ktorú si zvolila na premiéru filmu o Jamesovi Bondovi. Šaty z dielne Jenny Packham spôsobili rozruch a viacerí sa zhodli na tom, že Kate zaujala viac, než ktokoľvek na premiére. Niet sa čomu čudovať - vyzerala totiž skutočne ako staroveká kráľovná.

Kúsok princeznej je v každej z nás 

Pamätáte si, keď ste mali päť rokov a túžili ste sa stať princeznou? V tých časoch mala predstava, ktorá zobrazovala princeznú zvyčajne dlhé šaty a áčkovú, ''točiacu'' sa sukňu, ktorá vyzdvihovala jej vznešenosť. Práve to je najčastejším prvkom manželky princa Williama, ktorá má dlhými sukňami áčkového strihu zaplnenú skriňu.  Po tomto outfite siaha najmä vtedy, ak ide o príležitosť, kde reprezentuje svoju fuknciu - či už odovzdávanie cien alebo slávnostná návšteva.

Neprehliadnite: Tajné vychytávky sestier Middletonových. Kate a Pippa sa držia zásad, ktoré im zdelila ich mama

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe