Presunúť na hlavný obsah

Nielen Dara Rolins, ale aj Karin Haydu našla lásku až pred 50-tkou: Nikdy nevyzerali šťastnejšie

Slovenské celebrity

O láske sa vo všeobecnosti hovorí, že prichádza v každom veku a zväčša vtedy, ak ju vôbec nehľadáme. Pred životným jubileom vstúpila do života aj týmto známym Slovenkám.

Dara Rolins

Popová diva Dara Rolins si prešla viacerými vážnymi vzťahmi, no pri žiadnom mužovi nežiarila tak, ako pri Pavlovi Nedvědovi. Bývalý futbalista a aktuálny viceprezident klubu Juventus Turín ju naplnil obrovskou dávkou novej energie, vďaka ktorej pôsobí ako najšťastnejšia žena vôbec. 

Prečítajte si: Vo svojich dcérach našli najlepšie kamarátky: Ktoré úspešné Slovenky sa pýšia týmto ukážkovým vzťahom?

Už odo dňa, odkedy vieme, že Dara je s Pavlom, sa o tejto dvojici hovorí ako o najzamilovanejšej v našom šoubiznise. A právom. Ich vzájomná láska je tak silná, že ju cítiť i z každého spoločného záberu. 

"Myslím, že každý vzťah - aj ten, ktorý "nedopadne", má v našich životoch miesto a opodstatnenie. Resp. čo znamená "nedopadne"? Všetko má totiž svoj čas a význam. Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí, nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí "plakať", ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil." - Dara Rolins

Karin Haydu

Láska vstúpila aj do života šarmantnej Karin Haydu. Herečka si podobne ako Dara po rozchode s predošlým partnerom dopriala čas pre seba, aby si utriedila myšlienky a mohla ísť ďalej.

Prečítajte si: Zamilovali sa do seba ako veľmi mladí a dnes sú z nich rodičia: Ktoré páry nášho šoubiznisu prežívajú lásku ako z filmu?

V lete si užívala exotické destinácie, predtým spoznávala krásy Slovenska, skrátka žila pre prítomné okamihy, ktoré zdieľala aj so svojou nádhernou dcérou Vanesou

O voľné chvíle sa po novom delí s priateľom, ktorého predstavila tento týždeň formou spoločnej fotky z Abu Dhabi. Záber nepotrebuje žiadne snáď slová a myslíme, že ak by sme mali vybrať len to jedno, nevolili by sme iné ako samotná Karin. "Láska," napísala herečka k snímke s novým partnerom. Po jeho boku jej z očí žiari šťastie, ktoré si tak veľmi zaslúži. Celé štyri roky po rozchode s finančníkom Rastislavom Podhorcom sa o nijakom novom mužovi v jej živote netušilo.