Presunúť na hlavný obsah

Inšpiratívna figúra mamy dvojčiat: Čo robí návrhárka Júlia Malinovská pre svoju nepopierateľnú TOP formu?

Slovenské celebrity

Nádherná návrhárka, ktorá stojí za značkou Hellenski, sympatická a inšpiratívna Júlia Malinovská je ženou, pri ktorej by málokto tipoval, že už stihla dve deti. Vidieť, že dcérka Lana a syn Aaron jej robia radosť, no známa kráska nezabúda ani na seba. Vyzerá naozaj skvele a má postavičku, akú jej množstvo žien môže len a len závidieť. Nám prezradila ako všetko popri dvojčatách stíha.

Júlia, ty máš skutočne skvelú figúru ako sa udržiavaš v TOP kondícii? Ako vyzerá tvoja fitness rutina?

Ďakujem pekne, v kondícii sa udržiavam behaním za dvoma strelami, (1,5 ročnými deťmi), ale aj cvičím, nielen kvôli postave a energii ale hlavne chrbátu, lebo s ním mám problémy. Snažím sa naozaj čas vždy zorganizovať tak, aby som cvičila pravidelne, ale samozrejme nie vždy to presne vyjde. 

Mávam dvakrát do týždňa silový tréning, dvakrát sa snažím mať jógu a ak sa dá, tak raz ešte nejaké cardio - bicykel alebo korčule. No a v neposlednom rade, veľa chodím peši. 

Ktoré cvičenie je pre teba srdcovkou? 

Srdcovkou je akýkoľvek pohyb a šport, lebo je to čas, ktorý je pre mňa mentálnym relaxom. 

Prečítajte siHviezdny herec z telenovely nebol šťastnejší: Jeho milovaná Slovenka Broňa porodila dievčatko, prvé slová šťastného otecka

Prezraď, ako máš nastavený jedálniček? Na čo v tomto smere nedáš dopustiť?

Úprimne každý, kto ma pozná vie, že milujem jedlo a neviem si ho veľmi odopierať, ale snažím sa mať základ vždy zdravý - veľa zeleniny, quinoi, mäsa, rýb. A potom sú dni, kedy jem pizzu a cestoviny a dam si aj čokoládu croissant alebo koláč. 

  • Raňajky: Neraňajkujem, čo je vraj veľmi zlé, ale ja nestíham. Občas sa podarí nejaká ovsená kaša s ovocím alebo proteínovy šejk. 
  • Obed: Obed mávam úplne voľný a doprajem si to, na čo mám chuť.
  • Večera: Tú sa snažím mať ľahkú. Či už nejaký šalát, rybu so šalátom, niečo na tento štýl.

No a hlavná zásada je, že nedojedám nič po deťoch, lebo mi ani nič nenechajú (smiech). Ale naozaj aj platí, že sa snažím medzi jedlami nič nejesť. 

Ako sa o seba zvládaš starať pri dvojičkách? Mnoho žien má skrátka pocit, že pri deťoch to nejde dokopy...

Motiváciu mám hlavne takú, že najviac čo zatiaľ moje deti majú som ja, tak sa chcem dobre cítiť aj po fyzickej aj psychickej stránke.

Moje rada, pre všetky ženy, ktoré chcú byť super mamy, ale stále sa potrebujú aj rozvíjať je: nestrať samú seba. Stále si to TY a tvoje deti. A tie deti vzhliadajú k matke, ktorá je šťastná.

Prečítajte siNejestvuje jednotný návod pre šťastnú rodinu: Jasmina Alagič Vrbovská o tom, čo je podľa nej najdôležitejšie

 

- Najčítanejšie -