Presunúť na hlavný obsah

Popri 4-mesačných dvojičkách sa jej darí budovať vlastnú značku: Júlia Malinovská to zvláda aj bez opatrovateľky a žiari

Slovenské celebrity

Nádherná módna návrhárka, Júlia Malinovská, ktorá stojí za značkou Hellenski sa len pred pár mesiacmi stala mamou dvojičiek. Aj popri nich sa však tvorbe ďalej aktívne venuje. Najnovšie dokonca prišla s úplne novou kolekciou. Ako to táto žena robí? Prezradila v rozhovore pre FEMINITY.

Si mamou rozkošných dvojičiek, ktoré nemajú ani 5 mesiacov. Napriek tomu sa aktívne venuješ tvorbe, vrámci Hellenski. Ako sa to dá skĺbiť?

Mám veľké šťastie, že sú malí zdraví a veľmi prispôsobiví. Asi majú povahu po mne a milujú okolo seba vzruchy a nových ľudí, skutočne sú spoločenskí. Dúfam, že im to ostane.

Týmpádom, ich môžem občas brať aj na stretnutia alebo keď tvoríme kolekciu, hrajú sa alebo spinkajú poblíž. A samozrejme nesmiem opomenúť, že mi pomáha aj rodina.

V Hellenski máte nádhernú novú kolekciu. Na čo ste pri tvorbe brali ohľad a čím je charakteristická?

Pri tvorbe novej kolekcie sme čerpali inšpiráciu z túžby po zmene, za posledných pár mesiacov, predstavovali sme si už udalosti kedy má žena možnosť sa pekne obliecť, ísť si sadnúť do mesta alebo ísť na spoločnú večeru s manželom, či priateľom a opäť  byť elegantná a ženská. Použili sme sýte farby a ladili modely “tone in tone”. Naozaj je táto kolekcia veľmi výrazná a letná. 

Aké kúsky a materiály v nej nájdeme? 

Materiálovo sme používali v 90% hodváb, väčšinu kolekcie tvoria šaty, ale nechýbajú ani saká, nohavice. 

Tvoj must - have kúsok, z aktuálnej summer kolekcie?

Do kolekcie som sa tak zaľúbila, že vlastním asi 70% modelov. Sú veľmi kombinovateľné, príjemné a vzdušné.

Mám veľké šťastie a už počas tehotenstva, som spojila sily so svojou kamarátkou a úžasne šikovnou Klaudiou Shehatovou.Posledné dve kolekcie Hellenski, tak tvoríme spolu. Zatiaľ to cítim ako môj životný umelecký best match.

Neprehliadnite: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život

Kto ti najviac pomáha a ako vyzerá tvoj deň?

Ráno vstávame väčšinou o 6:00, malí papajú ja niečo poupratujem, občas zaspíme ešte spolu a potom o 8:00 sme už ready. Ak majú dobrú náladu, tak ja dávam byt do poriadku a robím si administratívne veci. Ak mám stráženie, tak idem bez nich na stretnutia, nakupovať materiály, za krajčírkami, tvoriť, na skúšky šiat a konzultácie, vždy podľa potreby. 

V prípade, že som s dvojičkami, máme občas stretnutie spolu alebo zvládneme spolu jednu, dve skúšky v showroome. Večer väčšinou zaspinkajú okolo 20:00, ja si plánujem nasledujúci deň, telefonujem a vybavujem čo sa ešte dá. 

Akí sú Aaron a Lana? 

Aaron a Lana sú zatiaľ najspokojnejšie bábätká na svete. Zapájam ich do každej mojej aktivity, veľa sa s nimi rozprávam a vysvetľujem im všetko, čo robím aby ma raz úplne pochopili a boli moji celoživotní parťáci.

Zmenilo ťa v niečom materstvo?

Materstvo ma zmenilo k väčšej zodpovednosti, plánovaniu, efektivite a ešte väčšiemu zápalu pre prácu.

Plus omnoho viac sa zamýšľam nad ľudskou psychológiou a jej vplyve na človeka. To presne kvôli vývinu mojich detí. 

Tvoje plány na najbližšie obdobie?

Onedlho spúšťame eshop, už pracujeme na novej jesennej kolekcii a dúfam, že sa nám podarí ísť na nejakú peknú dovolenku.

Prečítajte si: Už niekoľko rokov približuje umenie prostredníctvom obrazoviek. Ako skutočne vyzerá práca Simony Frantovej?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe