Presunúť na hlavný obsah

Aj dovolenka podlieha hviezdam: To, v akom znamení ste sa narodili, predurčuje miesta, kde sa budete cítiť najlepšie

Partnerské vzťahy

Áno, to v akom znamení ste sa narodili, dokáže najlepšie vystihnúť aj miesta, kde sa budete cítiť sami sebou. Naplánujte si tohtoročnú dovolenku s malou nápovedou toho, kedy ste sa narodili. Občas je totiž celkom fajn, spoľahnúť sa na osud.

Znamenia zverokruhu vypovedajú nielen množstvo vecí o našich povahových črtách a vlastnostiach, ale dokážete si vďaka tomu nájsť aj ideálne miesto na dovolenku snov. Inšpirujte sa tým, čo hovoria hviezdy a vyberte si miesto, ktoré vás okamžite očarí. 

Ryby, Vodnár, Rak, Škorpión

Hoci sa to nezdá, skupinka týchto znamení, má toho veľa spoločného, čo definuje jednodznačne aj miesto, kde sa budú vždy a za každých okolností cítiť skvele. Nepatria práve do kategórie akčných a dobrodružných jedincov. Radi trávia čas s rodinou, no pri dovolenke sa držia svojich zaužívaných rituálov.

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Za ideálnu dovolenkovú destináciu sa pre nich považuje Chorvátsko, Taliansko, oblasť Toskánska, či Británia. Tu nájdu spojenie rodinnej atmosféry a oddychu, čo ich naplní. 

Baran, Býk, Kozorožec, Lev

Toto sú znamenia túžiace po pozornosti, milujú komfort, vždy chcú vyzerať a pôsobiť štýlovo a dovolenku si chcú užiť na úplné maximum, vrámci dostupných služieb a luxusu.

Preto určite nadobudnú spokojnosť v Dubaji, Turecku, na Mykonose, Sardínii, či Sicílii. Tu si naozaj prídu na svoje.

Panna, Strelec, Váhy, Blíženci

Nikdy nedokážu zostať na jednom mieste príliš dlho. Zbožňujú cestovanie, zábavu, dobré jedlo a vychutnávajú si na cestách aj gastro zážitky vo veľkom.

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Práve preto si na svoje prídu určite v Toskánsku, no najviac im sedia exotickejšie a akčnejšie destinácie ako Thajsko, Maurícius, Bali. Ide o akýsi balance dobrodružna, no aj civilizovného sveta.