Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela som s bratom môjho muža: Keď to zistil urobil vec, ktorú som ani vo sne nečakala

Partnerské vzťahy

Niekedy nám život podsúva scenáre, aké by sme my sami ani vo sne nevymysleli. No občas len stačí, postaviť sa osudu čelom. Svoje o tom vie aj Ema.

Keď sa snažili sa stabilnejšie usadiť, začali sa medzi nimi prejavovať rozdielne črty

Ema a Martin netvorili hneď na prvý pohľad taký ten idylický pár, ako mnohokrát vídame, no mali k sebe veľmi blízko. Milovali sa, no akýmsi iným spôsobom ako je možno štandard. On napriek tomu, že boli svoji, zbožňoval istú dávku slobody, ktorej sa aj dožadoval. Ona, večná kariéristka a žena túžiaca sa pracovne dostať čo najvyššie, toto veľmi neriešila. V podstate jej to aj vyhovovalo. 

"Boli sme manželia, ale to neznamená, že musíme byť jeden na druhom totálne závislý. Budovali sme náš vzťah, no nezabúdali sme každý ani na seba. Milovali sme svoj život pred manželstvom a nehodlali sme sa ho vzdať, len kvôli prstienku na ruke. A takto sme to mali nastavené obaja."

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Nikdy netúžili po deťoch, kvôli čomu boli často pod narážkami svojich rodičov a blízkych priateľov, no oni dvaja v tom mali jasno. Chceli pracovať, cestovať a užívať si život po svojom. Vždy tvrdili, že veci robia pre seba, nie pre iných a podľa toho sa aj správali. Prvé dva roky po svadbe boli ako nomádi. Presúvali sa z krajiny do krajiny a vychutnávali si život dobrodruhov. Tým, že obaja dokázali pracovať online, nič im v tomto smere nebránilo.

Keď sa však vrátili domov a snažili sa stabilnejšie usadiť, začali sa medzi nimi prejavovať rozdielne povahy. Ema ako perfekcionistka a Martin bohém, odrazu nevedeli na jednom mieste, nájsť spoločný prienik smerovnia. On sa venoval čoraz viac svojim kamošom a ona sa ponorila v maximálnej možnej miere do práce. Postupne sa jeden druhému čoraz viac vzďaľovali. No Ema sa veľmi zbližovala s Martinovým bratom Brankom.  Vždy boli naladení na jednu vlnovú dĺžku a veľa vecí ich spájalo. Trávili spolu naozaj veľa času. 

"Branko bol úplne iný ako Martin. Svojim spôsobom mi vždy pripadal atraktívny, no nikdy by som si nepomyslela, že si s ním začnem. V podstate na to neexistuje ospravedlnenie, lebo sme sa spolu vyspali, keď sme boli triezvi. Tá chémia medzi nami sa prejavovala a kumulovala naozaj dlho a toto bol jej výsledok. No nezostalo to bez dôsledkov. S Brankom som otehotnela a Martin to veľmi rýchlo zistil. Jeho brat mu to povedal."

Reagoval však inak ako by človek čakal. Navrhol Eme, aby to dieťa vychovávali ako spoločné. Keďže takúto reakciu nečakala, povedala manželovi, že potrebuje čas na rozmyslenie. Má mesiac do pôrodu a stále nevie, s kým by si dokázala život predstaviť.

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Vedeli by ste v takomto prípade dať partnerovi druhú šancu?

spolu hlasovalo 757 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe