Presunúť na hlavný obsah

Karin Haydu vyzerá úžasne: Aj po štyridsiatke má postavu bohyne, toto je jej tajomstvo krásy

Slovenské celebrity

Žena, ktorá zreje do krásy! Šarm a postava herečky Karin Haydu sa rokmi nemení, moderátorka je inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré hľadajú ideálny spôsob, ako sa udržať vo forme napriek pribúdajúcemu veku.

Karin Haydu bezpochyby patrí medzi najkrajšie slovenské herečky. Nielenže má aj po štyridsiatke krásnu a hladkú pleť, ale rovnako perfektnú má i postavu. Na tej herečka pravidelne pracuje pod dohľadom osobného trénera. Aby však mali hodiny odmakané v posilňovni efekt, je potrebný správny jedálniček, čo si uvedomuje i Karin. "Radšej viac makať ako menej papať. Už tomu pomaličky prichádzam na chuť," napísala moderátorka na svojom Instagrame k videu z fitka. 

Karin preferuje kombináciu silového tréningu a kardia, svoju postavu si teda udržiava športom, diéty nikdy nedržala. Pre ženy je tak skvelým príkladom, že krásna postava nie je výsledkom diét, ale cvičenia a nehladovania.    

Neprehliadnite: Beauty talk s Romanou Škamlovou: Milujem silné, zdravo sebavedomé ženy, ich vyžarovanie je viac ako dokonalá postava

V plavkách je ako bohyňa

Karin prednedávnom navštívila exotické Turecko, z ktorého zdieľala aj pár fotiek. Najväčší ohlas vyvolal záber z bazéna. Herečka dostala veľmi veľa komplimentov týkajúcich sa zovňajška, obdiv jej vyjadrila aj jedna z našich najúspešnejších modeliek. "Nádherná," napísala Karin Andrea Verešová. 

Prečítajte si: Speváčka Veronika Nízlová ukázala po pôrode skvelú postavu. Nemučí sa pritom žiadnymi diétami

Kvalitná kozmetika je základ

Herečka sa o svoje telo stará aj zvonku. Za hladkú pokožku bez viditeľných vrások vďačí kvalitným kozmetickým produktom. Tie sú oslobodené od živočíšnych výťažkov i minerálnych derivátov a v bio kvalite. V jej dennej rutine nechýba sérum a krém s anti-age a liftingovými účinkami, tiež produkt určený na depigmentáciu rôznych škvŕn na pokožke. Herečka okrem toho nezabúda svojej pleti z času na čas dopriať anti-age masku, ktorá jej pleť nielen omladí, ale i upokojí.