Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Veronika Nízlová ukázala po pôrode skvelú postavu. Nemučí sa pritom žiadnymi diétami

Slovenské celebrity

Len pred pár dňami známa slovenská speváčka zverejnila fotografie v plavkách, ktoré skutočne prekvapili. Aj keď je len pár mesiacov po pôrode, na jej postave to takmer nebadať.

Už je to takmer rok, čo sa Veronika Nízlová pochválila tou najkrajšou správou prostredníctvom sociálnych sietí. To, že sa stane mamičkou, prišlo nečakane - a pre mnohých bolo prekvapením, nakoľko známa speváčka nepriznala žiaden nový vzťah. Najdôležitejšie však bolo, že podľa vlastných slov bola dcérka Nea splneným prianím sympatickej Slovenky. 

Tá si svoju dcérku doslova vysnívala - a už od momentu, ako sa stala mamičkou jej sestra Daniela, túžila po vlastnom potomkovi. Prianie sa jej splnilo v novembri, keď sa bábätko vypýtalo na svet v magický dátum 11.11.2021. Svojej dcérke dala speváčka nádherné, netypické meno Nea

Prečítajte si: Prekrásna rodinka slovenskej ikony: Futbalista Martin Škrtel a jeho manželka Barbora patria medzi najstabilnejšie páry

Spokojnosť sa odráža aj na výzore

Nea ešte nemá ani polrok a už teraz možno konštatovať, že je skutočne rozkošným bábätkom. Krásne dievčatko robí svojej mamičke radosť každý deň a hoc momentálne prežívajú náročnejšie obdobie, Veronika žiari ako nikdy predtým. „Momentálne spávam málo, nakoľko nás trápia koliky. Samozrejme, aj toto sa mohlo podpísať na mojej postave,'' zažartovala Veronika a dodala, že momentálne to, ako vyzerá, príliš nerieši. Všetok svoj voľný čas, ako aj pozornosť, sústredí práve na svoju dcérku. 

„Vlastne jem všetko. Cez deň sa niekedy držím a jem zdravo, no mám aj momenty, kedy zhreším a doprajem si nezdravé veci. Jem, čo mi chutí a neobmedzuje sa. Nesústredím sa na to, že musím schudnúť,'' prezradila ďalej pre Feminity. 

Momentálne však speváčka cíti, že by sa rada k cvičeniu vrátila. Nie preto, aby schudla, ale aby opäť nabehla do svojho pôvodného režimu. Hlavu má však teraz plnú úplne iných vecí, a tak si na ňu obľúbené športové aktivity budú musieť počkať. To však nevadí, aj kvôli tomu, ako sa o svoje telo starala v minulosti, sa jej postava dostala naspäť do pôvodnej formy pomerne rýchlo. 

Žiadne diéty pre ňu nikdy neprichádzali do úvahy. „Myslím si, že všetko treba s mierou, nič netreba preháňať. Hlavne je najväčšia hlúposť hladovať, ja sa vždy dobre najem. Niekedy si doprajem aj nezdravé jedlá, respektíve kalorické bomby - aj také treba. A samozrejme pohyb aspoň 2-3 krát do týždňa si zacvičiť,'' uviedla speváčka a dodala, že ona napríklad obľubuje spinningový bicykel. 

Neprehliadnite: Najkrajšie prekvapenie na Valentína. Veronika Nízlová s dcérkou Neou po boku jej otecka 

- Najčítanejšie -