Presunúť na hlavný obsah

S bývalým sme ostali dobrí priatelia: Zdalo sa, že partner s tým nemá problém, napokon vybuchol kvôli tejto veci

Sex a vzťahy

Alica svojho nového priateľa oboznámila s faktom, že s bývalým partnerom ostali dobrí kamaráti. Zdalo sa, že je s tým vysporiadaný. Jedného dňa však vzal situáciu do svojich rúk a vyrobil pekné divadlo uprostred davu.

O tom, že s bývalým sem tam skočíme na kávu vedel 

Alica ukončila svoj vzťah s bývalým partnerom, Martinom, pretože v istej chvíli si uvedomili, že nemajú na seba a vzťah celkovo momentálne priestor. Obaja sa sústredili na svoju kariéru a chceli v tom pokračovať. Napriek všetkému však dospeli k dohode ako dvaja dospelí a ostali v kontakte: „Neskôr som stretla Karola, ktorý naopak chcel so mnou tráviť všetok čas a v tejto fáze môjho života som to videla rovnako. Bol šarmantný, milý, staral sa o mňa, hýčkal si ma. O tom, že s bývalým priateľom, Martinom, si stále píšeme a sem tam skočíme aj na kávu vedel a vraj mu to neprekáža,“ opisuje na začiatok svoje vzťahy s bývalým aj súčasným priateľom Alica. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rozchode som si s bývalým nevedela prísť na meno: Po rokoch sme sa náhodne stretli a stalo sa toto

Myslela som si, že jeho návrat môj aktuálny vzťah nenaruší

Jedného dňa sa Alici Martin znova ozval s tým, že ju chce vidieť a má pre ňu aj novinky. Karolovi to povedala a ten s tým naoko problém nemal. Viac to neriešila a išla na dohodnuté stretnutie s bývalým: „Na spoločnom obede a káve mi povedal, že ostáva v meste už narvalo a ide si tu budovať svoj vlastný podnik. Vraj sa naučil v zahraničí, čo potreboval a chce to zúžitkovať tu. Okrem toho, však poznamenal, že sa budeme vídať asi častejšie, keďže odkúpil priestory hneď vedľa firmy, kde pracujem ja. Vraj spolu môžeme chodiť na obedy aj každý deň,“ pokračuje vo svojom príbehu Alica, ktorá ostala týmto nečakaným vývojom udalostí  mierne vykoľajená. Nerátala totiž s tým, že by sa vrátil práve vtedy, keď dala šancu niekomu inému. Nakoniec to v sebe uzavrela a povedala si, že predsa o nič nejde, nijako to nenaruší jej aktuálny vzťah

Čítajte tiež: Mesiac po rozchode s bývalým priateľom som zistila, že som tehotná: Rozhodla som sa mu to nepovedať

Stal sa presný opak, takúto reakciu so nečakala ani v najhoršom 

Stal sa však presný opak. Stačilo pár spoločných obedov a akcií a jej priateľ Karol to nevydržal. Bez varovania, bez zbytočných rečí, si to raz počas ich spoločného obeda namieril priamo do reštaurácie, kde jedli a zaútočil na Martina. Ten sa samozrejme bránil a vyrobili tak celkom slušné divadlo. Upokojili sa až keď im majiteľ reštaurácie vyhrozil, že zavolá policajtov: „No po tomto Karol neprestal, ale situáciu ešte vyhrotil vyhrážkami, že ak sa ku mne Martin ešte niekedy priblíži, tak nebude mať s ním zľutovanie. V tej chvíli bol plný hnevu, správal sa skutočne majetnícky a mne v tom momente začala v hlave blikať kontrolka, že niečo s ním nie je v poriadku. Odviedla som ho preč do môjho bytu, očami sa ospravedlnila Martinovi,“ prezrádza Alica, ktorá mu dala v byte preslov. Podotkla, že to mohol najskôr riešiť s ňou. Ak sa mu nepáčilo, že spolu chodia na obedy, mal jej to povedať, že by to obmedzila. Na to ju však prekvapil svojimi slovami. 

Neprehliadnite: Klamala som novému priateľovi o svojom predošlom vzťahu: Potom sa dozvedel pravdu a takto reagoval

Túto jeho agresívnu stránku som doposiaľ nepoznala 

„Vraj žiadne obmedzenie, ale celkové vyškrtnutie zo života. Vraj mi zakazuje, aby som sa s ním stýkala, ak nechce, aby to skončilo zle. Radšej som sa nepýtala, čo myslel tým zle, ale hneď na mieste som to ukončila. Túto jeho agresívnu stránku plnú neistoty, hnevu a panovačnosti som doposiaľ nepoznala. Ale nemusela som študovať psychológiu, aby mi bolo jasné, že o takéhoto muža nestojím. Trvalo dlho, kým ma prestal bombardovať. Nakoniec som si musela dať aj súdny zákaz. Bolo to nepríjemné a skutočne som sa bála. No bezpečne som sa napokon cítila len pri Martinovi, ktorý ma nenechával osamote a bol stále pri mne. Nakoniec sme si dali ešte jednu šancu a zistili, že teraz je pre nás tá správna chvíľa,“ dodáva na záver svojho príbehu Alica, ktorá by kapitolu s názvom Karol najradšej vymazala zo svojej pamäte. 
 

- Najčítanejšie -