Presunúť na hlavný obsah

Podviedol ma, odpustila som mu: Avšak jeho milenka sa znova objavila a vyvolala nečakané pochybnosti

Sex a vzťahy

Tereza sa musela vysporiadať s tým, že je podvedená žena. Manželovi odpustila a rozhodla sa ísť ďalej. Milenka sa jej však vrátila do života a vyvolala pochybnosti.

Odpustila som mu, mala som však podmienku 

Tereza a Matej boli manželmi asi 5 rokov a deti ešte nemali, nakoľko sa brali mladí a snažili si obaja vybudovať kariéru. Tereza s odstupom času vidí práve ich honbu za kariérou ako kameň úrazu, ktorý doviedol jej manžela k nevere. No vtedy to videla inak: „Dlho som sa na neho nemohla ani pozrieť, dokonca som ho vyhodila z nášho domu a on býval v byte u kamaráta niekoľko týždňov. Avšak som silne veriaca a práve preto som sa mu rozhodla dať druhú šancu rovnako ako nášmu manželstvu. Mala som však podmienku... Nikdy viac sa nám tá žena, jeho milenka nesmie pripliesť do života. Práve na nej však jeho druhá šanca stroskotala,“ objasňuje hneď na úvod Tereza. 

Mohlo by vás zaujímať: Naše manželstvo zachránila terapia: Dozvedela som sa o manželovej nevere, no pre túto jednu vec som stále s ním

V jeho novej práci na mňa čakalo prekvapenie 

Po druhej šanci prišli pekné, ale opatrné časy. Hoci vyzerali navonok Tereza s manželom Matejom šťastne, len oni vedeli, čo prežívali, a na akom tenkom ľade sa pohybujú. Avšak snažili sa obaja ako to len šlo. Potom však prišlo k jednej situácii: „Chcela som Mateja prekvapiť v novej práci. Keď som prišla až k jeho kancelárii, videla som za oknom ako je u neho nejaká žena. Evidentne sa rozprávali pracovne, mali pred sebou nejaké papiere. Rozhodla som sa chvíľu počkať a nerušiť ho. Až do momentu než sa tá žena otočila, som netušila, o koho ide,“ rozpráva svoj príbeh Tereza ďalej. Tou ženou nebol nikto iný než Matejova milenka, s ktorou ho pristihla priamo v najlepšom ako sa hovorí.  

Čítajte tiež: Týchto 5 otázok si položte ešte predtým, než odpustíte svojmu partnerovi: Možno si to totiž nezaslúži!

Aj by som mu možno znova uverila, ale ona sa mi priznala priamo do očí

Tereza vtrhla do kancelárie a vyrobila poriadny škandál, po ktorom sa obzerali všetci Matejovi kolegovia. Hoci sa jej to snažil priamo na mieste vysvetliť, vraj keď sa hlásil do tejto firmy, nevedel, že tu pracuje aj ona, žena, s ktorou sa vyspal, pretože až k téme práca sa nikdy nedostali: „Aj by som mu možno uverila alebo snažila na chvíľu presvedčiť samu seba, že ma znova neoklamal, avšak videla som to pobavenie na tvári jeho milenky. Nedovolila som jej odísť. Namiesto toho som ich konečne konfrontovala oboch. Matej vždy tvrdil, že išlo o jednorazovú záležitosť, pochybenie. Ona sa mi pozrela priamo do očí a bez váhania odpovedala na tú istú otázku, že to spolu ťahali celé mesiace. Že nechápe ako som mohla byť taká naivná. Vraj sú dnes skutočne len kolegovia, lebo viac pre ňu nie je zaujímavý, ale že by mi mal už konečne niekto otvoriť oči,“ opisuje Tereza ďalšie sklamanie z manžela. 

Neprehliadnite: Nepatrné zmeny môžu znamenať to najhoršie. Takto sa správa chlap, ktorý má milenku

Poznal moju podmienku, znova ma oklamal 

Po tomto incidente už nemalo snahu zapierať. Matej sa priznal, že jeho milenka povedala pravdu a skutočne ich pomer nebol jednorazovou záležitosťou: „Aj keby ich práca bola skutočne čistá náhoda, nemal to miesto vziať. Poznal moju podmienku... nikdy viac sa s tou ženou nevidieť. A on mi znova klamal. Po tomto som si povedala, že mu rozhodne nemôžem veriť a odmietam čakať na to, kedy sa to zopakuje za pár mesiacov, rokov s nejakou inou ženou,“ končí svoj smutný príbeh Tereza, ktorá je však dnes už na ceste vyrovnania sa a je otvorená novému vzťahu
 

- Najčítanejšie -