Presunúť na hlavný obsah

Chcete, aby vám dal prednosť pred milenkou? Spravte ešte dnes tieto tri veci!

Partnerské vzťahy

To, že si váš muž našiel inú ženu ešte neznamená, že musí opustiť rodinu. Ak nechcete, aby odišiel, zamerajte sa na toto.

Podvod, či nevera nemajú žiadne ospravedlnenie. Bohužiaľ občas sa stane, že jeden z partnerov podľahne a spraví chybu. Pokiaľ vám na vašom manželstve ešte záleží, nevzdajte to.

Čítajte aj: Prečo si vyberáme manželov podobných našim otcom? Pravý dôvod vás naozaj prekvapí

Začnite sa o seba starať

Ak si chcete udržať muža, zanedbanému výrazu by ste mali dať zbohom. To, že každá z nás miluje lenivé víkendy ešte neznamená, že uzavretím manželstva, či príchodom dieťaťa sa o seba zo dňa na deň prestanete starať. Nemusíte byť dokonale upravená, ale aspoň sa o seba s láskou starajte. Veď kto iný, ak nie vy? Je pravdou, že spokojná žena je krásna žena.

Prestaňte sa neustále sťažovať

Život je všeobecne ťažky a náročný, ale to neznamená, že nájdete chybu na všetkom, čo sa deje vo vašom okolí, či doma. Ani vás samú by nebavilo, keby váš manžel chodí celé dni s nešťastnou tvárou a vytočí ho každá situácia, ktorá sa mu stane. Naučte sa spolu komunikovať bez zbytočného obviňovania sa a sťažností. 

Buďte kreatívnejšia

V rozhodnutiach, v plánoch a samozrejme v posteli. Muž hľadá väčšinou to, čo nemá doma. Neospravedlňujeme, ale konštatujeme. Sama viete, že pokiaľ vám život s partnerom dáva veľa po všetkých stránkach, nemáte dôvod meniť. Dajte mu pocítiť, že je potrebný, a že ho aj po rokoch milujete. Nečakajte, dokedy spraví prvý krok on. Láska a odpustenie musí vychádzať z oboch strán.

Inšpirujte sa: Týchto 10 situácií sa vám javí ako najhorších na svete, no opak je pravdou: Nevyhýbajte sa im!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus