Presunúť na hlavný obsah

Pred priateľkou som zatajila, že som spala s jej bývalým hneď po ich rozchode: Urobila som to však kvôli tomuto

Sex a vzťahy

Jedna na druhej sme videli to, čo by sme v kútiku duše tiež chceli mať. Ja som zašla až tak ďaleko, že som sa vyspala s jej bývalým priateľom tesne po ich rozchode. Možno to znie, že ja som tá zlá, ale všetko je len o uhle pohľadu a neľutujem toho kvôli jednej konkrétnej veci.

Za tie roky ma Alex naučila užívať si život, na ňu som však nemala 

Šarlota mala v Alexandre najlepšiu priateľku už od mala. Na prvý pohľad však boli skutočne odlišné. Jedna introvert, druhá extrovert, jedna za každú hlúposť, druhá stále opatrná a v pozadí. No práve asi to bolo to, čo jednu k druhej ťahalo. Poznanie, že by chceli z časti to, čo má tá druhá: „Keď sme dospeli, nič sa ani tak veľmi nezmenilo. Mali sme každú prácu, ktorú sme si vysnívali, mali sme sa relatívne dobre, boli sme stále mladé a užívali sme si život. Ja už som sa to pri Alexandre za tie roky trocha tiež naučila, a bola som jej za to vďačná. No nie všetko, čo robila ona, som aj schvaľovala,“ priznáva hneď na úvod. 

Mohlo by vás zaujímať: Priateľka sa snažila takto sabotovať môj vzťah: Nezniesla, že som bola v ňom šťastná a mala ešte jeden dôvod

Vraj nech nedramatizujem, že chlapi majú ženy v zálohe neustále

Posledná veta sa týkala Alexandrinho priateľa Michala, ktorý bol stelesnený dobrák a ona ho mala len pre zábavu: „Vraj ju baví, že je na ňu taký namotaný a že si sním môže robiť, čo chce. Keď som jej vravela, že je to konečne za dlhú dobu jeden slušný a férový chlap, ktorý má o ňu skutočný záujem, vysmiala sa mi. Vraj nech nedramatizujem, veď si ju nechce brať a chlapi si takto v zálohe držia zase ženy. Nepáčilo sa mi to a možno by som to nechala  tak, ale mala som dôvod, prečo mi ho bolo ľúto a zároveň som trpela zakaždým, keď som ich spolu videla,“ priznáva sa Šarlota na margo vzťahu jej najlepšej priateľky Alexandry. 

Bola som to ja, kto ich zoznámil, páčil sa mi však prvej 

Bola to totiž Šarlota, ktorá ich zoznámila pri jednom obede, pretože Michal je jej kolega z práce: „Bola som to ja, ktorej sa páčil Michal už mesiace. No vedela som, že ak mu predstavím Alex, nebudem mať šancu, pretože kam vstúpi, všetko zatieni a chlapi za ňou slintajú. Michal nebol výnimka. Keď sme ju náhodne stretli na tom obede, hneď si prisadla, začala s ním flirtovať a bola ruka v rukáve. Ešte som musela dávať Michalovi aj jej číslo na mobil. Bola som z toho smutná, ale svoje city som pred Alex tajila. Cítila som sa totiž aj trápne,“ vysvetľuje Šarlota ďalej. 

Čítajte tiež: Ide po mne muž najlepšej kamošky: Situácia, z ktorej som nevidela riešenie, ma stála najbližšieho človeka

Ona ho podvádzala, on sa zamilovával, nakoniec ho odkopla 

Po pár týždňoch akože chodenia však Michal Alex úplne omrzel, naviac ho podvádzala s inými mužmi a on sa zatiaľ do nej zamilovával. Keď ho nadobro poslala k vode, vyhlásila, že je zo všetkého akási unavená a chce ísť na nejaký predĺžený víkend s wellnessom: „Vraj nech idem s ňou, ale vyhovorila som sa, že mám toho veľa v práci a musím pracovať aj cez víkend. Tak išla bezo mňa. V skutočnosti som si však zašla na drink sa zresetovať a tam som natrafila na Michala. Neviem, čo robil v mojich končinách, možno čakal, že stretne Alex, ale nakoniec si ku mne prisadol, začali sme sa rozprávať a než som sa nazdala, mala som v sebe niekoľko drinkov. Nebola som však opitá, plne som si uvedomovala všetko, čo robím. Áno, bola som to ja, kto prevzal iniciatívu, a on sa nebránil,“ priznáva Šarlota ďalej. 

Nikdy ju vlastne nezaujímal, ja som to potrebovala 

Nakoniec skončili u nej v byte, kde už niekoľkokrát bol aj s Alex. Teraz to však bola ona, kto sa odviazal, kto urobil, čo chcel bez toho, aby myslel na následky: „Vyspala som sa sním, bolo to skvelé a nie je mi to ľúto. Alex to nepoviem a Michal tiež nie. On ju už viac nezaujíma, vlastne ju ani nikdy nezaujímal a ja som to potrebovala, nech to znie akokoľvek nelojálne medzi dvomi priateľkami,“ vysvetľuje svoje správanie Šarlota na záver svojho príbehu. 

Neprehliadnite: Od prehnanej lásky je len krôčik k závislosti: Moja priateľka ma neustále sledovala, toto neznesie žiadny chlap