Presunúť na hlavný obsah

Divoká dámska jazda sa skončila inak, ako som chcela: Vyspala som sa s mužom, ktorý mal byť pre mňa absolútne tabu

Partnerské vzťahy

Život občas píše nepredvídteľné scenáre. Svoje o tom vie aj Adela. To, čo sa stalo v jeden júlový večer, ovlyvnilo celý jej nasledujúci život.

Bohémka s dušou dobrodruha po láske nikdy netúžila, no našla ju v nesprávnom mužovi

Adela bola ten typ ženy, ktorý žil pre kariéru. Nikdy netúžila po deťoch rodine, či usadení sa. Milovala svoju prácu to, že mala veľkú slobodu, mohla si robiť, čo chcela a nikto nebol na nej ani od nej závislý. Veľa cestovala, čo bolo jej obrovským koníčkom. Prešla takmer celú Európu, časť Ameriky a v lete sa vrátila z Austrálie. Jej práca jej to umožňovala, keďže bola spisovateľka. Bohémsku dušu, zmysel pre detaily v sebe skrátka nezaprela.

Neprehliadnite: Mýty o sexe, ktorým by ste nemali veriť. Skomplikujú vám vzťahy a ničia pôžitok

Milovala život a naozaj si ho naplno užívala. Len muži boli pre u témou, ktorú príliš nemusela. Mala totiž sestru  - dvojičku a tá bola jej presným opakom. Anna sa vydala tesne po 19 - tke, mala dve deti, manžela a vyzeralo to, že pre rodinný živo bola stvorená.

"Moja sestra bola presným opakom mňa samej. Vždy som tvrdila, že hoci sme dvojčatá, v podstate to vyzerá ako keby sme neboli ani sestry. Vyzerali sme inak a mali sme povahy, ktoré v žiadnom smere nenachádzali prienik. Ja som ju však pre jej odhodlanosť byť matkou a manželskou totálne naplno, vždy obdivovala. Ona môj životný štýl nechápala, no rešpektovala ma. Mali sme naozaj kamarátksy vzťah a napriek roozdielom, sme si skvele rozumeli. Vždy sme tu boli jedna pre druhú."

Prečítajte si: Ideálny počet sexuálnych partnerov: Koľko by ste ich mali za život vystriedať?

Adela a Anna mali naozaj veľmi pekný vzťah. No všetko zmenil jeden júlový večer. Adela sa v rodnom meste, vybrala s kamoškami na veľkú párty. Dobré jedlo, tanec, alkohol tiekol prúdom. Naozaj si to užívala a odviazala sa. V tom podniku bol vtedy aj muž jej sestry, Jakub. Dali sa do reči, vypili pár ďalších pohárikov sektu a začali spolu flirtovať. Najskôr veľmi nenápadne, no napokon to prešlo k letmým dotykom až skončili v hotelovej izbe. 

"Nechápem ako sa to mohlo stať. Jakub bol fajn, vždy som ho mala rada, páčil sa mi, ale vedela som, že ten chlap je pre mňa tabu, už keď sa dal s Annou dokopy. Áno, svojim spôsobom ma vždy priťahoval, no nikdy som si nemyslela, že by to zašlo takto ďaleko. Ráno som sa zobudila okrem bolesti hlavy aj s množstvo výčitiek. Poprosil ma, nech to zostane naše tajomstvo. Nechcel Anne ublížiť a vraj to bol len skrat. Len ja som to cítila inak. Do Jakuba som sa zamilovala. Totálne bezhlavo a dobre som si to uvedomovala."

Anna sa dodnes nedozvedela pravdu a Adela je do Jakuba stále zaľúbená. On to vie, no zároveň by sa nikdy nevzdal svojej rodiny. Ide o začarovaný kruh, z ktorého zdá sa neexistuje ideálne riešenie. Odkedy sa to stalo, Adela sestru navštevuje minimálne a vzdialila sa jej. Otázkou je, dokedy to takto môže zostať. 

Dokázali by ste svojej sestre, niečo takéto odpustiť?

spolu hlasovalo 446 ľudí

Áno
44

- Najčítanejšie -