Presunúť na hlavný obsah

Keď je v sexe drevo. Dopomôžte svojmu partnerovi jednoduchými trikmi

Sex a vzťahy

Niekedy klape všetko naokolo. Rozumiete si, dokážete sa jeden druhému prispôsobiť, máte rovnaké ciele a hodnoty. Nefunguje to však v jednej, tiež dôležitej oblasti. Dá sa s tým niečo urobiť?

Spoznajte, čo potrebujete 

Väčšina žien sa spolieha na to, že práve muž bude pri sexe iniciatívny a prevezme kontrolu. Na tom by nebolo nič zlé, no mala by to byť v prvom rade žena, ktorá presne vie, čo ju uspokojí. Predtým, než sa poddáte milovaniu, by ste tak mali dokonalo poznať svoje telo a potreby. Len tak ich dokážete prostredkovať partnerovi. Zamyslite sa, ten sa totiž riadi modulom z minulého vzťahu a snaží sa vám urobiť dobre tak, ako to kedysi fungovalo u inej. Vytvorte si tak originálnu schému, no to bez toho, aby ste viedli komunikáciu - či už verbálnu či neverbálnu, jednoducho nepôjde. 

Zistite, čo vás najviac vzrušuje a aké predstavy vás dostávajú do rozkoše. Ak o tom nechcete hovoriť, naveďte partnera, aby sa tým riadil. Niekedy stačí len malé gesto, jemné ochkanie či pohyb tela, ktorý vašej polovičke naznačí, že toto je tá správna cesta. 

Prečítajte si: S akými ženami zažijú najlepší sex? Muži prezradili, kedy je to pre nich najvzrušujúcejšie

Polohy spôsobujúce rozkoš 

Sú muži, ktorí sú mimoriadne zruční a sú muži, ktorí sú obdarení. Ak ste ani jednu z týchto kategórii netrafili, nemusíte zúfať, existujú polohy, ktoré vám prinesú väčšiu slasť. Medzi obľúbené patria tie, pri ktorých má žena zdvihnutú nohu, prípadne je v polohe ''na psíka''. Ženské pohlavné orgány sa vtedy stiahnu a tým pádom zúžia, čím sa znásobí efekt mužského prirodzenia a pochopiteľne sa dosiahne rozkoš nevýdaných rozmerov. Nehovoriac o tom, že tieto polohy nie sú žiadnou vedou pre chlapa, práve naopak - mnoho z nich ich obľubuje ešte viac než tie klasické. 

Mimo komfortnej zóny 

Nikto nie je rád, keď musí prekročiť komfortnú zónu, no faktom je, že bez jej prekročenia sa v živote nikam neposuniete. Neplatí to len pri zásadných životných rozhodnutiach, ale aj pri sexe. Ak chcete zažívať čoraz lepšie a lepšie milovanie, niet inej cesty, než skúšať veci, ktoré vám možno nie sú na začiatku príliš po vôli. 

Pozor, neznamená to, že máte robiť niečo, čo je vám proti srsti. Jedná sa skôr o malé drobnosti, ktorým dopomôžete svojmu partnerovi. Pozrite si spolu erotický film, dohodnite si hru, pri ktorej získate ''nadvládu'' vy a budete určovať cestu, akou sa vaše milovanie bude uberať. 

Neprehliadnite: Mýty o sexe, ktorým by ste nemali veriť. Skomplikujú vám vzťahy a zničia pôžitok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe