Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela som s mužom mojej najlepšej kamarátky: To, prečo som jej to doteraz nepovedala, nedokáže nikto pochopiť

Feminity

Hovorí sa, že srdcu nerozkážeš. A keď sa k tomu pridá vášeň v kombinácii s chémiou, vznikne nečakaný kokteil emócií, s ktorým si väčšinou dokážeme len veľmi ťažko poradiť.

Neprehliadnite: Mužov údajne najviac priťahujú ženy narodené v tomto mesiaci: Zistite, či patríte medzi ne

Svoje o tom vie aj Natália. Svoju najlepšiu kamarátku podrazila tak, že je to asi málokto schopní odpustiť. Paradoxne, Ivana o ničom dodnes ani len netuší. 

Kamarátky na život a na smrť

Natália s Ivanou sa poznali od detstva. Vždy boli skvelými kamarátkami. Radili si ohľadom mužov, lásky, prežívali spolu prvé sklamania, zamilovania, jednoducho úplne všetko. Spolu sa smiali a spolu aj plakali. Vždy tu boli jedna pre druhú. Len teda Natália nemala veľmi šťastie na mužov. Kým Ivka žila spokojne v päťročnom manželstve a bola v radostnom očakávaní, Natália vždy natrafila na nejakého ”dobráka”, ktorý sa s ňou nanajvýš vyspal a potom ju len odkopol. A tak vždy tajne závidela Ivke rodinný život. Samozrejme, že ju mala rada, ale v kútiku duše chcela tak presne to isté. Navyše Ivanin manžel bol nielen láskavý, galantný ale aj neuveriteľne sexi. Presne taký ten typ, aký sa jej páčil. Vždy bol ich vzťah samozrejme len v kamarátskej rovine. Asi by všetko bolo doteraz priam idylické, keby sa niečo medzi Natáliou a Adamom nestalo. 

Jeden večer zmenil všetko

Jeden večer po nevydarenom rande išla Naty na pohárik do obľúbeného podniku. Vtedy tam práve končil firemnú večeru Adam. Slovo dalo slovo a prisadol si ešte na jeden k Naty. No z pohárika sa stali dva, tri a ďalej to už asi poznáte bez toho, aby bolo niečo potrebné vysvetľovať. Áno, Naty sa vyspala s mužom svojej najlepšej kamošky. ”Hneď ráno ako som vytriezvela som si to vyčítala. Nechápala som, ako sa to mohlo stať. Samozrejme, že sme to Ivke nepovedali, bola v druhom stave a dohodli sme sa s Adamom, že to tak bude lepšie. Bola to hlúposť a obaja sme si to veľmi dobre uvedomovali.”

Čas všetko vyrieši

No táto noc neskončila len tak bez následkov. Mesiac na to sa Natália dozvedela, že je tehotná. Vedela, že otcom bábätka nemôže byť nikto iný ako Adam. ”Pripadala som si ako v zlom sne, no vedela som, že dieťa si chcem nechať.” Natália nepovedala Adamovi ani Ivke nič. Tvárila sa, že otcom dieťatka je náhodná známosť z baru. Hoci Adam v podvedomí tušil pravdu, nikdy sa na to Ivy neopýtal. ”Medzi našimi chlapcami je rozdiel necelý rok. Nikdy však nedopustím, aby sa Iva dozvedela pravdu. Oni sú kompletná rodina a ja ju nechcem zničiť. Verím, že keď chlapci podrastú, tak to nejako ustojíme. Čas všetko vyrieši. Snáď...” 

Prečítajte si: Na tento vianočný večierok by som najradšej zabudla: To, čo sa stalo, si vyčítam dodnes

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus